Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Kérdések (eredeti)?

LemonLiime kérdése:

Wow Kérdések (eredeti)?

Figyelt kérdés

Helló!


1.A battlechest-hez járó 30 nap után a játék visszaáll starter editionbe, azaz lehet ismét játszani lvl 20-ig, vagy onnantól már csak akkor játszhatsz, ha előfizetsz?


2.A battlechest mellé járó 30 napot lehet aktiválni egyből, vagy kell megadni kártyaszámot?



2014. jún. 17. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Vissza nem áll, a startert meg külön accounton tudod használni, a kulcsot meg később is beirhatod a 30 napot a kulcs aktiváláskor kezdi számolni. Nekem volt régen sima meg tbc és azt elvette mert nem mergeltem és most úgy írja hogy wow1 account startert wow2 meg battlechest tudom használni mind2őt login képen ki lehet választani hogy melyikbe lépsz be
2014. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A battle chestben benne van a sima Wow, Bc, Lich king, cataclysm, pandaria. Ez mind megmarad miután lejár a 30 napod. Ez után újból fel kell töltened, ha játszani akarsz pandás területeken, egyébként csak lvl 20 alatti karaktereiddel tudsz játszani, de azzal bármikor, mert az ingyen van már mindenkinek. A warlords of draenort külön kell megvenned, hogy a wod-os területekre is mehess és felfejlődhess 100-ig
2015. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!