Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, melyik...

League of Legends, melyik karaktert vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés
Akali vagy Lee Sin?

2014. jún. 20. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Akali.
2014. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lee Sin. Lee sin az egyik legnehezebb és legkifizetődőbb champion, hihetetlen early game damageval és idegesítően erős late game utilityvel.
2014. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem hogy ezzel szemben akali csak 6tól ér akármit is és ugyanannyi goldot ölve damageba (mert ugye assassinként hasonlítjuk össze őket, ha lee-t tanknak vesszük értelmetlen a párhuzam) lee sinnek JÓVAL több lesz belőle ráadásul több ccje van és sokkal több szituációban kielégítő a movesetja mint akalinak aki full offenzív karakter kb minden szempontból. Ráadásul unskilled, nobrainer akali lee sinnel ellentétben.
2014. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 davidkalol válasza:

Szerintem is Lee sin!

Akali 6-ig semmit se ér!

2014. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es, szívemből szóltál :)

Mindkettővel lehet szép eredményt hozni, de ha a játéktudásodat szeretnéd egy kicsit is fejleszteni, Lee Sint választod. Sokoldalúbb, (jungler vagy top) a damage nagyon nagy, a képességei miatt nagyon jól gankel és menekül. Az Akalit inkább akkor ajánlom, ha nem az ilyen squishy mides assasinokkal játszol elsődlegesen, viszont kellene egy jó mides karakter. Én általában AD carryt játszom, és Akalival minimális gyakorlással is jó statjaim szoktak lenni, tényleg nem egy skilligényes karaktaer...

2014. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akali-t ajanlom, Lee Sin is jó karakter de nehezebb Lee Sin-nel mint Akali-val.
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akali mides, Lee sin jungeles....próbáltad már őket??? Lee sin a teamfigtokban sokkal többet ér mint egy Akali :)
2014. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Akali lvl6-ig nem ér semmit." Butaság, ha ügyesen használod a q-w-e combót akkor még úgy is darálsz vele, csak szépen kell használni a w-det. :)

Akármi ellen vagyok miden, lvl-6 után veszi a wardot hogy ne szivassam láthatatlanba :D

2014. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MetanHU ***** válasza:
Lee sin forever ,de egyébként nem annyira nehéz lee sin csak megkell érteni hogy hogyan használd ki a champion erőforrásait
2014. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!