Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty-ból kinek melyik...

Call of Duty-ból kinek melyik része tetszett a legjobban? Ti melyikkel játszotok?

Figyelt kérdés
Windows7-re melyiket lehet még letölteni, illetve melyik részt éri meg letölteni szerintetek?

2014. jún. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Modern Warfare széria tetszett, abból is a 2.-ik rész, a 3.-ikkal még nem játszottam. A Black Ops-al meg a Ghost-al még nem játszottam, de nyár végén meglesz az új gépem és majd arra megveszem őket.
2014. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nekem a CoD: Modern Warfare tetszett legjobban mert a multija nagyon király és még ma is nagyon sokan játszanak vele+ magyar szerver is van bőven még. illetve még a CoD 1-2
2014. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Cod1 + UO-val, COD2-vel, COD Modern Warfare-val, Modern Warfare 2-vel, Modern Warfare 3-al, és a World At Warral játszottam, de emlékeim szerint az első MW-t élveztem a legjobban. Ma már lehet nem ütne akkorát mint anno, de szerintem ez volt a legélettelibb rész.
2014. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2, 5
2014. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) a Modern Warfare 2 és 4 mellett döntöttem :)
2014. aug. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!