Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » My Little Farmies játékhoz...

Marcika1234 kérdése:

My Little Farmies játékhoz keresnék csalást?

Figyelt kérdés
Vagy olyan programot amivel lehet gyarapítani az aranyrúd készletet és a tallért. A neten sok fajta van fenn de ezek egyike SEM MŰKÖDIK! Vagy csak úgy, hogy el kell küldeni egy sms-t ami tuti csak kamu és soha nem jön meg a program. MŰKÖDŐ INGYENES programot keresek.

2014. jún. 23. 10:20
 1/2 Húskloffoló válasza:

na az nekem is jól jönne :D

én találtam egyet ,le is töltöttem

már tök örültem

elkezdem kicsomagolni erre jelszavat kér na bumm :D

meg sms-t

meg a többi szarságot kérnek ezek

2015. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem fogsz találni olyan programot, mert:

-rengeteg "álhírdetés" van, hogy itt van a neked való csalás, töltsd le, és közben meg nem is az hanem egy vírus vagy valami, mert sokan ezzel szórakoznak...

-Mivel a játék abból tartja fent magát hogy a játékosok valódi pénzt fektetnek bele (arany és egyebek), így van neki csalásszűrője, és ha érzékeli hogy valaki csalt, akkor felhasználó kitiltása....

-Ha valaki mégis csinál egy rendes működő hack-et amit nem érzékel a játék csalásszűrője, akkor meg bolond lenne feldobni az internetre, inkább pénzért árulná és többnyire olyan összegért, amennyiért lazán bírnál venni tucatnyi aranyat.

Nem érdemes csalással próbálkozni online/együttműködő/multi játékokkal.

2015. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!