Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Keresnék headset-et játékhoz!?...

Keresnék headset-et játékhoz!?!? (lent)

Figyelt kérdés
gondoltam olyan 10 ezer forintból ki jövök hogy vegyek egy olyat ami viszonylag már profi és lehet vele játszani és a mikrofonja is jól működik. én már egyet ki néztem: Ozone RAGE ST úgy hogy erről is várok véleményeket mennyire kényelmes megéri e az árát vagy van jobb ilyen árba? nekem még az a fontos hogy kényelmes legyen mert eddig vagy 5 headset se volt jó mert egy nap után már nyomta a fülem vagy a csúszkált stb. ezért szeretném most áldozni rá pénzt de akkor valami komolyat. szóval miket ajánlanátok ?

2013. aug. 27. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

10K-ból nem veszel jót játékhoz, de ezt ajánlom 15,9KFt

[link]

szerintem nagyon atom, 5.1-es ráadásul.

2013. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy esetleg még ez is jó lehet, az előző voltam. és vagyok. és leszek is. bár ki tudja.

2013. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi. hát tudom hogy 10 ezerért nincs olyan komoly de csak van valami használható mint hogy vennék egy vackot amit nem élvezek és használhatatlan.
2013. aug. 27. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
hát 10 ezerért általában csak vacak van.
2013. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Picivel 10000 Ft felett:

Creative Tactic3D Alpha - [link]


Sokan tartják árkategóriájához mérten kiemelkedő hangzású headsetnek. Rendelkezik virtuális térhangzással is, így 5.1/7.1 filmek, játékok is élvezhetők rajta.

Ha nincs szükséged térhangzásra, akkor valóban nem rossz választás az Ozone RAGE ST sem.


Ha pedig a beépített mikrofon sem lényeg és a kényelem mellett szempont a minél jobb hangminőség, akkor azt ajánlom vegyél egy olcsóbb Superlux fejhallgatót (ár-érték arány győztes belépőszintű Hi-Fi fejhallgatók, melyek hangminőségben a náluk 2-3x drágábbakkal is versenyre kelnek)

+ mellé veszel egy asztali mikrofont.

2013. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
végül megvettem egy genius lychas g550 headsetet eddig nagyon tetszik és nagyon kényelmes, azért nem ozone vettem mert mindenki azt mondja hamar beadja a kulcsot, és mivel nem ismerem nem mertem megvenni így maradt a genius ebbe az árkategóriába és szerintem jól jártam vele.
2013. aug. 29. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól jártál vele, mint Gamer headsettel, de mint fejhallgatóval, azt nem mondanám.

Mikrofon nélküli fejhallgatók közül egy Maxell Retro DJ, vagy egy olcsóbb Superlux hangminőségben többszörösen odaver még a drágább Gamer headseteknek is.

2013. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!