Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-hoz kellene...

Istvanbarat kérdése:

GTA San Andreas-hoz kellene segítség?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet a Gta San Andreas-ba a garázsok férőhelyeit megváltoztatni?

2014. jún. 23. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. Ez a gta san andreas már rég kiment a divatból! Szerintem állj át a gta 4-re mint mindenki
2014. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy szept.- től a GTA 5-re!
2014. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az is igaz én addig a gta 4-el kockulok
2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemohalacska ***** válasza:
93%

Te jó ég! Kiment a divatból...

Mintha az emberek csak azért játszanának bizonyos játékokkal mert "Az a divat".

Megáll az ész! :I

2014. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem így akartam fogalmazni.Akkor mondjuk úgy hogy egy szar játék szar grafikával ez már jobban tetszik
2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemohalacska ***** válasza:

Nem xD

Szar játék.

Mihez képest?

Az utána megjelentekhez képest persze. :)

Annó amikor a San volt a legújabb akkor az volt istenítve úgy mint most a GTA 5. Aztán jön egy nála újabb s akkor a GTA 5-öt fogják leszarozni holott nemrég azért őrült meg mindenki.


Csak arra akarok kilyukadni hogy ami régi az nem feltétlenül szar. Egy játék nem attól játék hogy "jó" grafikája van.

2014. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű igazad lehet. De tudod,kinek a papp kinek a pappné. Na mindeg nekem nagyon bejön ez a bérgyilkolás pénzért gta 4 story. Nekem valószínű azért nem jött be a gta sa,mert 2008-ban próbáltam ki amikor ugye jött a gta 4 őrület.
2014. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!