Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nemtudok angolul semmit...

Ha nemtudok angolul semmit akkor nem is lesz érdemes megvennem az Uncharted 4 et?

Figyelt kérdés
Most váltottam xboxrol ps4 re és még sose játszottam egy uncharted játékkal de azt olvastam róla nagyon sok fejtörö meg rejtvény van benne és ha nem tudok angolul akkor semmit nem tudok megoldani. Aki játszott valameik régebbi részével elmondaná hogy lehet boldogulni angol tudás nélkül.

2014. jún. 23. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet boldogulni nekem megvan az 1-3 és én se vagyok perfekt mégis végig vittem őket. Egyetlen egy rész van a 3-bn amitől lefáradtam amikor egy ajtót kell kinyitni de csak úgy h bizonyos jeleken lépkedsz adott sorrendben.

De mással nem találkoztam.


Mondjuk annyi igaz h ezek story alapú játékok tehát ha nem érted az angolt akkor igazából csak a story-t meg a poénokat nem fogod megérteni. Meg ezért is nagyon sok az átvezető. Mondjuk nem annyi mint egy FF-ben.

De az 1-ben v mi 70 perc a 2-ben 90 és a 3-ban v mi 2 óra.



Csak szólók h ez egy ilyen játék de ha pl tök kezdő null kilométeres v ps játékok terén akkor javasolnám h van az U2-t vagy a U3-t játszd ki very easy fokozaton és akkor majd belejössz.

2014. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja még annyi h az 1 az egy szarkofág megtalálásáról szól.

A 2. az élet fájáról és 3 egy Ubar nevű város megtalálásáról. Ami a homok Atlantisza néven fut.


Csak ha érdekel előző.

2014. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szívesen kipróbálnám de nincs ps3-man, és gondolom ps4-re meg nem jelentek meg a korábbi részek. Nézek róla pár videót youtubeon abból talán meglátom miről is szól.

Köszönöm a válaszodat

2014. jún. 23. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell mivel kiadjál majd ps4-re az összes eddigi részt.


[link]

2014. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon jó hír biztosan megveszem majd, kösz az infót
2014. jún. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!