Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Sims 3,...

Bri11 kérdése:

Miért csinálja ezt a Sims 3, ilyenkor mi a teendő? (több lent! )

Figyelt kérdés

szóval, először feltelepítettem az alapjátékot és megnyitottam a játékot.

kiírt valami olyasmit, h "a hardverazonosítás sikertelen *bla bla bla* forduljon az ügyfélszolgálathoz" (ennyire emlékszek). nem törődtem vele, elindítottam a játékot és csodák csodájára elindult. gyorsan kiléptem és ráraktam a kieg.-eimet (vár a színpad, házi kedvenc, természetfeletti erők, évszakok, luxus lakosztály, városszépítő cuccok.

megint beléptem, elindítottam a szomszédságot. egy ideig töltött és kb. a negyedénél megállt, nem töltött tovább, semmi hibaüzenet, csak egyszerűen ha 1 évig gubbasztok a gép előtt sem tölt tovább.

nagyon szeretnék végre játszani a sims 3-al, ugyanis karácsonykor kaptam meg a természetfeletti erőket és a vár a színpadot, azóta ki se tudtam próbálni... elég sürgős lenne:'( mert egyébként indulna, csak vmi a "hardverazonosítással van". volt már valaki hasonló helyzetben? ha igen, hogy oldotta meg? segítsetek, PLS. :(

eredeti a játékom (ha ez segít vmit) és windows XP-m van.


2014. jún. 23. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a gépről is írnál valamit... abból ítélve, hogy xp van rajta, nem lehet mai darab valószínűleg és akkor csodálom, hogy elindul egyáltalán a játék, nem kizárt, hogy ennyi vacakkal már nem birkózik meg.

Arra ügyeltél milyen sorrendben telepítetted fel? Az alapjátékot frissítetted? Minden új kieg után megnézted, működik-e? Mert jó lenne tudni, hol merül fel a hiba.

Érdemes lenne utána nézni, hogy egyáltalán elvinné-e a géped, meg hogy minden driver fel van-e telepítve. Illetve kérj meg valakit, hogy segítsen, lehetőleg olyat, aki valamennyire ért a gépekhez.

Végső soron pedig ahogy javasolta a játék is: fordulj az ügyfélszolgálathoz. :D

2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát nem nagyon értek a gépekhez, szóval milyen adaotkra lenne is szükség? hol érhetem el ezeket az adatokat? frissítettem az origénnel valamit. egyébként először felraktam az alapjátékot (bár ez egyértelmű) megnéztem és indult, így nagy örömmel mind a 6. kieg-et rápakolásztam, ugyanis gobdoltam, h ha az alapjáték megy a többi is fog, de nem. akkor most letöröljem és rakjam fel mindet és egyenként figyeljem, h melyiknél adódik a hiba? :)

hát végülis apukám ért a gépekhez, mindig ő szereli meg a gépem, kértem is h segítsen, de állandóan dolgozik, szóval megpróbálom most az újraqtelepítést, de ha meg úgyse megy, akkor szólok neki

néztem a sims 3 hivatalos honlapját, a fórumot, hátha ott tudnak segíteni de angol ^^"

2014. jún. 24. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd újra.

Ha feltetted az alapot, akkor kell frissíteni, amennyire tudom. Ha minden igaz, ezek azok: [link]

Utána rakosgasd fel a kiegészítőket, és célszerűbb egyesével, mert akkor legalább kiderül, melyikkel lehet gond, ha még így is van.

De a legjobb, ha apud ránéz a gépre, hogy tényleg minden illesztőprogi megvan-e, jó-e minden, így látatlanban többet nem tudok segíteni.

2014. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia, újra, gondolom az első válaszoló vagy:)

tényleg nagyon köszönöm a segítséget, holnap reggel nekikezdek újra:)ha nem működik úgy sem, akkor szólok apumnak:)

nagyon aranyos vagy és tényleg nagyon köszönöm a segítséget, remélem még van remény:) lehet, hogy írok neked itt az oldalon privátot:P:)

MEGY A ZÖLDPACSII <33 :33

2014. jún. 24. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
na igen, egy kérdés: mindegyik javítócsomagot rakjam rá, vagy csak a "legfrissebbet"? :DD
2014. jún. 24. 21:28
 6/7 AnnÁgo válasza:
Nekem is volt már ilyen, nem lehet vele sajnos mit kezdeni. Nekem csak az nem indul el, a többi igen. Próbálj csinálni egy másikat.
2014. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült megoldanom, minden grafikai beállítást a legkisebbre tettem :)
2014. jún. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!