Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends? Melyik...

League of legends? Melyik champ hasznosabb?

Figyelt kérdés

Sivir, Katarina, Pantheon vagy Fiora?

Nem azért kérdezem, mert meg akarom őket venni(habár már csak az utolsó két champ hiányzik), hanem mert láttam a júliusi skin sales-t, és ezek a championok skinjei jönnek be, plusz 400 rp alatt vannak.

Tudom, majdnem mindegyik champ máshová való, de mégis, ti melyik champre vennétek skint.

Ha azt mondjátok, hogy amelyikekkel jó vagy, vagy amelyik tetszik, hát nekem igazából mindegyik a kezemre áll.

Nem tudok dönteni.

Már azon is gondolkoztam, hogy veszek rp-t 10 euróért.

Ha már itt tartunk, ti már vettetek rp-t? Hogyan zajlik egy ilyen adásvétel? Gondolok itt arra, hogy bonyolult e az átutalás, vagy veszélyes e(az én szempontomból), stb.? Milyen gyorsan kapom meg az rp-t?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. jún. 24. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Sandstorm Katát venném meg, ha skin alapján kéne döntenem (azt hiszem benne van a leárazottakban).
2014. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 savanyújóska ***** válasza:

Panth vagy Katarina, Sivir nem tetszik (:D), Fiora meg elég papír, ha nem sikerül a snowball, hát... Innentől pedig rád van bízva.


RP vételről: 10 Eur az 3200 HUF lesz, én PayPallal szoktam venni, ott azonnal megkapod. (Kiválaszt, PayPalon bejelentkezik és leokéz, majd LoL-ban még egy Order Complete, ha meggondolnád magad.) Kártyás utalásnál nem tudom, logikusan egy nap alatt kéne jönnie, de lehet kiadják hamarabb. Szerintem érdemes PayPalra regisztrálni, mert biztonságos (legalábbis amióta megvan őket még NEM törték fel!:D), és kényelmesebb/gyorsabb, mint kártyás vásárlás. (Nota bene: ugyanúgy tud leszippantani a számládról, mint kártyásnál, nem kell mindig feltölteni a PayPal accot.) Kérdésedre visszatérve, nem, nem bonyolult, a sima átutaláshoz is csak a bankkártyádra lesz szükség. (Illetve ha PayPalozol, akkor ott kell egyszer regisztrálni a kártyát, ugye.)

2014. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Pantheonra vennék most. Eléggé kikerült a figyelem középpontjából, gyakorlatilag sosincs bannolva, ezzel szemben iszonyat OP most. Gyakorlatilag early gameben mindenkit counterel, ha megtanulod a passiveját használni akkor elég jó KDA átlagot tudsz összeszedni vele.
2014. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Bandit Sivir,legjobb elérhető skin Sivirre. És ezek közül ő a "leghasznosabb" az ultija miatt.
2014. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző előtti vagyok.

Azért egy pantheon ganknek szoktak örülni az ultijával. Teamfightoknál is hasznosabb, mint sivir néhány másodperces buffja. Szerintem :)

2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én katát venném.
2014. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!