Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb konzol bolt (ok) Budapest-en?

Figyelt kérdés
A GamersRoom, Playmania, Game City és Konzol Game boltjait nézegettem, ahol kinéztem egy két dolgot, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak, mert ugyanis én annyira nem vagyok jártas a konzol boltok terében. Ugyanakkor 1-2 használt játékot is kinéztem, remélem, hogy nem hibásan adják ki, mert már hallottam olyanról, ahol így adták el. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 26. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
konzolokszervize.hu
2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használtan ne vegyél olyan játékot ami kódot tartalmaz (pl. Battlefield 3 Premium Edition,tehát EA játékok)


Amiket ajánlok: Konzolokszervize

Konzolvilág

576Kbyte(Igaz,országos de van PC is)

2014. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha játék kell akkor: CD galaxis

ha koznol is akkor:Gameshop, konzolvilág

2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
576kbyte
2014. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én Wii játékokat szeretnék venni és sajnos vannak olyanok is, amelyek már régebbi kiadások és nem találtam az említett boltok valamelyikében is. Van esetleg olyan, ahol inkább régebbi kiadású játékokat is lehet vásárolni? Vagy ez megoszló, szóval mindegyik vagy a legtöbb boltban kaphatóak, csak használtan vagy kevés darabszámban?
2014. jún. 26. 15:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa és nem tartalmaznak kódokat :)
2014. jún. 26. 15:19
 7/7 Stimp válasza:
Szerintem Playmania aztán C.C.
2015. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!