Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral fogok...

Programozott császárral fogok szülni és érdekelne BUDAPESTEN melyik a legjobb, legprofibb, legmegbízhatóbb doki császármetszés szempontjából?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hete derült ki hogy terhes vagyok nincsen még fogadott dokim és gondoltam körbekérdezősködök, kinek melyik dokival milyen tapasztalata van.

Magándokit szeretnék, de nem magánklinikán, hanem rendes államin, ahol az összes szükséges orvos ott van a közelben ha esetleg valami baj van.

A pénz nem számít, ezen nem fogok spórolni és minden hozzászólást előre is köszönök nagyon!



2013. márc. 16. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
És már most tudod hogy császár lesz!?
2013. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, különben nem tettem volna fel a kérdést.
2013. márc. 16. 19:07
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Dr. Krasznai Péter vagy dr. Lintner Balázs, mindketten az új Misgav-Ladach-féle módszert alkalmazzák, röviden erről annyit hogy nagyon kicsi bemetszést csinálnak, nem vágnak izmot és valamilyen különleges módszerrel varrnak, így sokkal hamarabb gyógyulsz és hamarabb fel is kelhetsz.

Lintnernél a műtét után azt hiszem 6 órával, Krasznainál pedig 4 órával állítanak fel, ő nem spinális hanem epidurális érzéstelenítéssel műt.


Mindkettőt nagyon tudom ajánlani (engem Krasznai műtött, a barátnőmet Lintner) Krasznai 100 ezerért vállal, Lintner doki kicsit drágább, 150 ezer, legalábbis 2 éve eszerint az ár szerint csinálták, de szerintem olyan sokat nem emelkedhetett az ár, max 10-20 ezer forinttal.


Boldog babavárást! :)

2013. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok, itt a módszerről bővebben egy cikk: [link]
2013. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Gasztonyi Zoltán is szuperszónikusan profi, ő ugyanott dolgozik ahol Lintner doki is (az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban) és az István kórházban vezeti le a szüléseket (Lintner a SOTE II-n).

Gasztonyi mondjuk elég drága, de ha gondolod írj privit és adok elérhetőséget és mondok konkrét összeget is. :)

2013. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%

hat le a kalappal ha mar most tudod csaszar lessz mert meg egy orvos sem tudja a 24 het elott kijelenteni progi csaszar legyen.Nagyon divat mostanaban ez a prog csaszar mintha a sima szules valami ciki dolog lenne pedig az a dolgok normalis menetet.

Egy csaszart barmelyik nogyogyasz el tud vegezni egy rutinmutet a komplikaciok nem az orvostol fuggoek hanem a betegtol. Hiszen a cipesz is hozott anyaggal dolgozik.

2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
LINTNER BALÁZS, csakis Ő!!!! Egy hatalmas zseni, úgy császározott hogy még ő is meglepődött milyen jól voltam utána és hogy mindenféle probléma nélkül felkeltem és megfürödtem 6 óra után teljesen egyedül. :)
2013. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Én is azt mondom hogy dr Lintner Balázs, nem olcsó, de mind emberileg mind szakmailag minden egyes fillért megér! Tényleg zseniálisan csinálja a műtétet és hihetetlen megnyugtató a személye, meg hát fiatal így a terhesgondozás alatt a vizsgálatok is jó hangulatúak.

Műtét után nem hagy ott, velem pl bejött a megfigyelőbe is és utána míg a kórházban voltunk benézett minden nap.

2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnéztem ezt a Lintner dokit és hű, ha legalább olyan jó szakember mint amennyire jól kinéz, akkor jó kezekben leszek nála. :))


Hétfőn fel fogom hívni dr Krasznait, dr Lintnert és dr Gasztonyit is, kérek időpontot, aztán majd a benyomás alapján választok közölük. Köszönöm szépen még egyszer, természetesen további ötleteket is szívesen olvasok! :)

2013. márc. 16. 19:41
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

1-es és 6-os. Örüljetek neki, hogy Ti nem vagytok olyan helyzetben, mint a Kérdező és szálljatok le róla. Én is tudom már most, hogy akármennyi terhességem lesz mindig programozott császárral fogok szülni. Szerintetek én boldog vagyok attól, hogy van egy olyan súlyos betegségem, ami miatt szóba sem jöhet a hüvelyi szülés? Hát nem örülök, sokkal jobb lenne egészségesnek lenni.

(Bocsánat az offért, de kikívánkozott belőlem.)

2013. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!