Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen egy jó Pokemon team-bui...

Milyen egy jó Pokemon team-build, az Emerald-ban?

Figyelt kérdés

Elkapott a nosztalgia, szóval egy emulátor kíséretében letöltöttem az Emerald version-t. De már nem nagyon megy a build-elés. Már a második teremvezető megakasztott. Szóval hogy ne legyen több ilyen, szeretnék kérni pár tanácsot, ha lehet akkor konkrét példákkal kiegészítve.

Ami eddig van:

Torchic(lvl.18)

-Double kick

-Focus energy

-Peck

-Ember

Shoormish(lvl.15)

-Tackle

-Stun spore

-Absorb

-Leech seed

Whismur(lvl.12)

-Pound

-Uproar

-Astonish



2014. jún. 26. 15:24
 1/6 Krisipoke ***** válasza:

Shroomisht szerintem nem nagyon érdemes továbbfejleszteni, amíg nem lesz meg neki a Spore, bár az viszonylag későn van sajnos, és addig meg nem túl erős...


Szükséged lesz ugye mindenképp valamire, ami repül. Swellow nem rossz egyébként, mondjuk egy ilyen Fly/Facade/Wing Attack/Steel Wing szettel.


Úsznod is kell majd valakivel... Pl. egy Ludicolo szerintem nem rossz ötlet, valami Surf/Ice Beam/Giga Drain/valami szettel.


Mellé még... Nem tudom, mondjuk Aggron (rock slide/earthquake/iron tail/valami), Flygon esetleg, vagy Salamence, stb.

2014. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Esetleg Ludicolo helyett valami más,meg amúgy Metagross-t szerettem volna, de azt liga után kell megszerezni.
2014. jún. 27. 08:09
 3/6 Krisipoke ***** válasza:
Igazából valami más víz Pokémon is jó lehet. Pl. Tentacruel, Milotic, Gyarados, stb.
2014. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mát megvannak. :)

-Blaziken

-Loudred(Exploud)

-Lombre(Ludicolo)

-Magneton

-Trapinch(Flygon)

-Xatu

2014. jún. 29. 08:17
 5/6 Krisipoke ***** válasza:
Szép kis csapat, további jó játékot! :)
2014. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a segítséget! :)
2014. júl. 1. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!