Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks-ban melyik...

World of tanks-ban melyik nemzetnek van a "legjobb" TD-je?

Figyelt kérdés

ami érdekelne engem az az, hogy melyik nemzetnek van a legoptimálisabb tank destroyere? a tier amiben érdeklődöm az V-VI ennél feljebb egyelőre nem szándékozom menni, mert tudom magamról, hogy még nem vagyok annyira pró, hogy a felsőbb kategóriákba merészkedjek. eddig próbáltam az orosz td-t: az a bajom az oroszokkal, hogy tier 5-ben a su-85 nagyon pontatlan, és a mobilitása sem a legjobb. Most épp egy német td-vel tolom (az oroszt eladtam) de a némettel meg az a bajom, hogy irdatlanul lassú (stug III - tier v) valamint az alfája is kicsike, viszont a penetrationja nagyon jó illetve a pontosság - hát nem is kell mondanom német precizitás minden felett. A francia meg túlságosan papír az nem is kell nekem.

Amiket nem próbáltam még ki: USA, Britain ezekről kéne vélemény illetve összehasonlítás hogy a némethez képest mennyire ponotsabbak/pontatlanabbak (tier 5-6), mennyire mobilisak, mennyire jó az alfájuk, mennyire gyorsan tölt újra, milyen gyorsan céloz?

ami nekem megfelelne az ez: legyen legalább 30km/h sebessége, célozzon 3sec alatt pontosra, töltsön újra max 10mp alatt, legyen elfogadható pen ratingje(150+) és ne legyen papírból. Ezek csak megközelítő értékek, hogy én ehhez hasonló td-vel szeretném tolni, nekem a mobilitás az első számú a fontossági listán szóval az olyan hozzászólásoktól kíméljetek majd meg (előre szólok), hogy: "te hülye vagy? gyakorlatilag lehetetlent kérsz, mert ilyen tank nincs is!". szóval ezeket a válaszokat ha lehet hanyagoljátok + nem másért teszem fel ezt a kérdést mert nem volt dolgom brit illetve usa gépekkel de nem is szeretnék fölöslegesen költeni rájuk, eleget költöttem a ruszkikra amiben jót csalódtam.



2014. jún. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor az amerikai ágot nem ajánlom mert azok papírból vannak de gyorsan lőnek,pontosak és erősek is. A britt ág az V szintig szerintem szörnyű utána meg rossz. Tier V-be az AT2 van.ennek a tűgyorsasága kiváló 2 mp alatt tölt kb. Átütése 110mm sebzése pedig 75-80. Páncélzata kiválú elöl 200 igen 200MM páncélja van. saját szintjén és Tier 6 ba semmi nem viszi át. Egyedüli gyengepontja a lánctalp, és a parancsnoki kupola. A tank szörnyen lassú max 20-al megy forgása pedig még rosszabb. A leírtak alapján neked se USA se Britt ág nem a legjobb. Szerintem neked a német ág lenne legjobb. A StuG III G. az egy nagyon jó tank. Gyorsan lő, sebessége jó forgása pedig kiváló. Sebzése kicsit lehetne több de ezt pótolja a tűzgyorsaság. Az utána lévő tankok pedig egyre jobbak lesznek. Nekem JPanther kedvencem az mindent visz top ágyúval. Még a Tier 9-eseket is. Ha itt eljutsz JPanther-ig utána a JPanther 2 fele menj mert az gyorsabban megy ill. fordul mint a Ferdinanad. Lövege ugyanaz.
2014. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor jaja marad a német :D nem csalódtam bennük :)
2014. jún. 26. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
és nem is fogsz. én most ferdinandnál tartok kicsit lassú és lassan forog de jó tank amúgy.
2014. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
áh le uninstalloltam az egészet a fenébe.. megyek vissza miencraftozni meg lolozni XD hát nemigaz, hogy ott állok 50000bokor mögött + háló is van rajtam meg le is vagyok festve, sehol semmi és kilőttek... na, itt volt az hogy úgy megcsaptam a billentyűmet, hogy kiröpült a space -.-" inkább nem idegelem tovább magam ezzel a béta fos játékkal XD
2014. jún. 27. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
A francia páncélvadászokat is tudom ajánlani. Lényegében nagy szinten már majdnem ugyan az mint a német. Nagyon jó tűzerő, megfelelő mozgékonyság és szemből nem egyszerű belőni őket (csak annak aki tudja hova kell lőni) ezen felül az álcájuk sem rossz. Nekem megvan a Foch 155 és egy irdatlan jó gép. Igaz 46 másodperc mire betáraz, de 600-900 közöttieket lő 3-at 5 másodpercenként. Nekem álcahálóval, álca skillel (álcafestés nélkül)egy jó bokros részbe beállva messziről, de még közepes távolságról sem szúrnak ki akkor sem mikor lövök. És nagy előnye, hogy gyorsan mozog. Mostanában sokan a WT E-100-at istenítik a 6-os táras 128-as lövege miatt ami érthető is mert brutálisan lő és forgatható a tornya, de kilométerekről ki lehet szúrni és azért a tornya elég lágy és azt ott lövik át ahol akarják szóval nagyon sérülékeny gép. Megbújós TD stílusra nem is igazán alkalmas legalábbis nem annyira mint pl a Foch 155. Ettől függetlenül persze brutál jószág és nem véletlenül kedvelt. Én a franciákat ajánlom.
2014. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
köszönöm legalább egy jó játékossal kevesebb "nemigaz, hogy ott állok 50000bokor mögött + háló is van rajtam meg le is vagyok festve, sehol semmi és kilőttek..." a sunyi spoterek már csak ilyenek beszaladnak egy jó helyre aztán végig spotolják a csapatnak az ellenséget, 5-6 td királya még mindig a t49+hellcat
2014. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezért jó light tankkal spotterkedni!
2014. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg kéne tanulni játszani PIROSka
2014. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A japán áhat ajánlom abból is az O-It
2015. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!