Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone - Szerintetek...

.::Neo::. kérdése:

Hearthstone - Szerintetek legjobb és kedvenc classotok, és ha tuddjátok indokoljátok meg miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a priest a kedvencem, nem túl erős igazából, és rankedezéshez nem ezt használom, de messze ezzel élvezem legjobban a játékot, a lopások miatt nagyon durva és sokszor vicces szituációk adódnak vele.

A második kedvencem a mage, de csak a Trump-féle value-control verzióját szeretem.

(Rankedezni viszont warlockkal szoktam.)

2014. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a druid a kedvencem, szeretem, hogy nagy és erős lapokat tudok lerakni :) Rankedezni viszont a másik kedvencemmel, a sámánnal szoktam, azzal egészen rank 10-ig fel tudtam menni.
2014. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a Rogue és a Hunter a kedvencem, mert mind a kettőveel megtudom lepni az ellenfelet és mind a kettővel egy körben letödok ütni egyszerre 30 hp és ezeket a szituációkat élvezem.
2014. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!