Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 alapjáték ha...

A The Sims 3 alapjáték ha eredeti akkor arra lehet tört kiegészítőket telepíteni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 20:39
 1/4 anonim válasza:

A tört kiegészítőknél arra gondolsz, hogy nem eredeti hanem letöltött? Ha igen akkor sajnos nem lehet. Nem próbáltam még, de sokaktól hallottam, hogy az úgy nem mükszik.:(

Mert akkor összekeveredik a kettő és vmi nem jó lesz belőle. Amúgy már olyanokat is lehet, h külföldi oldalról megrendeled (nagyon kevés $-ért) azt a kiegészítőt nem kapod meg a kezedbe, de ugyanúgy eredeti és a tied lesz. Ehhez asszem kell ORIGIN fiók. Nekem ilyenek vannak és nagyon bevállt! ;)

2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 flofloka ***** válasza:

Igen, lehet. :)

Csak letölteni nem lehet egyedi tartalmakat (pl. hajak, ruhák), mert akkor tönkre teszi.

Egy ideig nekem is így volt fent.

2014. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet. Nekem megvan CD-n az alapjáték, és a kiegészítőket letöltöm. :) És működik. És az nem igaz, hogy egyedi tartalmakat (hajak, ruhák) nem lehet letölteni. Ez hülyeség. Legalábbis nekem minden rendben van :)
2014. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bettike066 válasza:
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a tört játékhoz lehet-e egyedi tartalmakat letölteni? Működni fog-e? (Sims 3)
2017. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!