Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ! SPOILER ALERT! Far cry...

! SPOILER ALERT! Far cry 3-nak mi a története az elejétől a végéig ha azt válaztottuk a végén hogy a barátainkat megöljük?

Figyelt kérdés
Én mondtam hogy SPOILER

2014. jún. 28. 23:59
 1/5 MarokityB válasza:
Akkor a főszereplő megdugja csajt, a csak pedig megöli.
2014. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarokityB válasza:
Akkor a főszereplő megdugja csajt, a csaj pedig megöli.
2014. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de arra vagyok kíváncsi hogy miért, meg az egész történetet tudni akarom
2014. jún. 29. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

hűha, na szóval:


Te, 2 testvéreddel és néhány barátaiddal együtt elmentek egy szigetvilágra szórakozni, ahol az emberrablók (Vaas vezetésével) elfognak. A bátyád és te elszöktök, de a őt lelövik, téged pedig (poénból) futni hagynak. Miközben te egy kötélhídon futsz át, az leszakad alattad te pedig a folyóba esve elájulsz.

Amikor felébredsz, a Rakyat törzs falujában találod magad, Dennis, a folyóbol kimentett, lesz a mentorod, tanítód, mestered, vagy ahogy hívod.

Kiderül, hogy (annak ellenére hogy életetben nem lőttél), te egy harcos vagy, ezért Dennis neked adja a rakyat harcosok tetoválásait. Innentől kezdve te a barátaid és az öcséd megmentésén foglalkozol. Később meg is találod egyik barátodat, Daisyt.

Majd tehetségeden csodálkozva a Rakyat törzs megengedi, hogy belépj a szent templomukba, majd a vezetőjük, Citra beinvitál a Rakyat törzsbe azzal a feltétellel, ha megtalálod a Sárkány Pengét, egy tőr ami szent ereklye a törzsnek.Később rájössz hogy Vaas, a rettegett punker aki fogva tartott az elején, valójában Citra testvére, de ennek ellenére megölöd. Ahogy haladsz előre, kezded örömödet lelni az öldöklésben és a vadászatban. Az összes barátodat elviszed Dr.Earnhardt házához, azonban amikor Rileyval térsz vissza, rájössz, hogy a Rakyat elrabolta a barátaidat és megölte a dokit. Elmész a templomba ahol a barátaidat fogva tartják. Itt választhatsz, hogy megmented a barátaidat és elmentek, vagy pedig megölöd őket és csatlakozol Citrához.

2014. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. júl. 1. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!