Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben hogyan...

MetanHU kérdése:

A League of Legendsben hogyan műlködik a ranked?

Figyelt kérdés
lassacskán meglessz a 30-as karim de egy hangyaszarnyi tudásom nincs a rankedről, azt tudom hogy pontokat kell szerezni meg nyerni meg hogy Draft pick mód szerűen kell pickelni de például a pontozást sem értem az jobb hogy pl bronze 5 vok vagy 1 hogy 5 a jó vagy az 1 a legjobb bronze játékos stb. Lécci vezessétek le nekem értelem szerűen .Továbbá értelmes válaszokat szeretnék.

2014. jún. 29. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedj össze 500normal wint és utána kezdje el rankedozni. Addig értelmetlen. Nincs elég tapasztalatod.

Amúgy az 1 a jobb, de a bronze mindenhol rossz.

2014. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:

Nota bene: 500 winnel valószínűleg megúszod a Bronzeot is, és lesz elég champod is. Egyébként vannak ligák (Bronze, Silver, Gold, Platina, Diamond, Challanger), ezen belül Divisionok (V-I) és az egyszerűség kedvéért 100-200 fős ágak a ligákon belül. Pl. én Bronze III (Ryze's Agents) vagyok, más meg Bronze III (Rengar's Hunters). Ez a matchmakingre nincs hatással, de ezen az ágensen belül kell feljutnod 100 LP-ig. LP = Leauge Points, győzelemért 20-30 jár, vereségért 10-20 mínusz. Ha eléred a 100 LP-t egy divisionben, akkor Bronzeban 3, Bronze I-től 5 promó meccset kell játszanod, ha ebből 2(3) győzelmed van, feljutottál a következő divisionbe. (Azt nem tudom, hogy 0 LP-vel, vagy megkapod a prommeccsek LP-it.) Ha egy hónapig nem játszol, LP-t vesztesz, és season végén szintén újrasorol a rendszer, általában egy ligával lentebb.


Pick: Draft pick van, bannal. Aki kezdi a bant, ő pickel először, utána felváltva 1-2 champot pickeltek. Érdemes tudni a frekventált bannokat, mert nagy balhé szokott lenni, ha csak valaki magának bannol. (Pl. Master Yit..) Néhány sokszor bannolt: Yasuo, Fizz, LeBlanc, Kassadin, Blitzcrank, Tresh, Morgana. De ez csak Bronze III, szóval simán lehetnek benne baromságok.:)

2014. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Pickeket ismerem a League of Legends Champion Series ből tudom mit és hogy érdemes mikor bannolni a többiből sokat tanultam
2014. júl. 2. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert te csak 500 win után tanultál meg rendesen játszani még ne írj hülyeségeket.Én 300 körül kezdtem a rankedot és most már silver II be vagyok.
2014. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mert a Silver II akkora rank.. ha 300 winnel gold III fölé jutsz, akkor büszke lehetsz magadra
2015. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!