Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Splinter Cell Chaos Theory...

A Splinter Cell Chaos Theory melyik fokozaton a legjobb? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A Double Agent ha jól emlékszem "könnyű, normál, és nehéz" fokozat volt, ez normálon volt nekem tökéletes. A Chaos Theory-ban viszont "normál, nehéz, nagyon nehéz" van, és nem tudom melyik lenne a számomra megfelelő. Valaki játszott mindkettővel, és emlékszik ezekre?
2014. jún. 29. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A lopakodós játékoknál, különösen a Splinter Cell gémeknél általában ez azt szokta jelenteni hogy:


- Retard őrök, akik nem vesznek észre az orruk előtt sem + sok töltényt bírsz ki -> Ezt olyan játékosoknak, akiket nem zavarja annyira, ha észreveszik őket, mert ilyenkor előkapja a sorozatlövőt és szétlő mindenkit, olyasféle szuperkatona-érzést kapva.

- Normál az tök átlagos, nem túl béna őrök, viszonylag kevés golyót bírsz ki. -> Ez a középszint.

- Nehéz és nagyon nehéz szinten az őrök könnyen észrevesznek, az pedig halált jelent. Ilyenkor meg kell figyelned, hogy merre mennek, merre fordulnak, és előre meg kell tervezned egy CSENDES támadást ellenük. Én ez a szint alá nem szeretek menni, mert szerintem egy lopakodós játék erről szól.

Remélem segített :)

2014. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz! :)

De konkrétan nem erre gondoltam. Pl a Double Agentben van easy mód, a ct-ben nincs. És lehet, hogy a CT normál fokozata olyan nehéz, mint a double agent easy-je. Emiatt is kérdeztem, hogy a DA normálja, a CT melyik nehézségi fokozatával ér fel. :) PS2-n anno végigvittem normálon, és csak a végefele volt benne kihívás, de a PC verzió lehet más.

2014. jún. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!