Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik köztetek valaki Aura...

Játszik köztetek valaki Aura Kingdommal?

Figyelt kérdés

Elég unalmas egyedül játszani, ezért gondoltam hátha van itt valaki aki tud magyar Guildről vagy hasonlók :)

Nekem Hydrán és Siren-en van 51-es és 50es karim, de szívesen kezdek újat a 3.szerveren, ha vannak ott magyarok, és szívesen befogadnak a társaságukba ^^



2014. júl. 1. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor még játszottam (pedig nem volt az olyan régen) még magyarral sem találkoztam, nemhogy magyar guilddel (bár lehet azóta van, fene tudja).

Viszont ha javasolhatok neked egy játékot, amin tuti, hogy van egy jó pár magyar, az a Tera Online. :D Annyira nem animés, viszont eszméletlenül szép max. grafikával (meg én is unatkozok egyedül, szóval próbálok magyarokat toborozni magam mellé :D). ^^

2014. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lulu00 válasza:
játszátok még a játékot?
2014. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!