Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends kezdő segítség?

League of legends kezdő segítség?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő LoL-os vagyok, néhány napja játszom csak, mióta megtudtam, h van magyar nyelvű szerver is (igen! Low noob angol nyelvtudás nélküli ember vagyok :)) "Tapasztalatom" alapján a lövészek lesznek az én hőseim. A kérdésem az lenne, hogy miként érdemes elkezdeni a játékot? Egy adott karakterre koncentráljak, vagy próbáljak minél több hőst párhuzamosan megismerni?
2014. júl. 2. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Ha lövész szeretsz lenni amit a játékban ADC nek hívnak(ez fontos mert ha később normal játékokat akarsz tolni leírod hogy ADC és nem azt hogy lövész mivel ha nem magyarokkal dob össze akkor azt senki nem fogja érteni)

próbálj botok ellen játszani tanuld ki mi hogy működik próbálj meg minnél több lövészt kipróbálni , és persze mindig legyen lövészek közül is 1-2 kiemelkedően jó, akikkel nagyon jól játszol. Hajrá

2014. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen botok ellen játszom. Kezdő szinten (érdekes, h első 1-2 meccsemen lowoztak, stb. Mire való a kezdő szint? Nem a lowoknak lett kitalálva? O.o). Eddig Ashe, Jinx és Sivir nevűeket próbáltam, Ashe-el egész jól megy. Az utolsó 3 meccsen már első vagy második voltam a killeket tekintve és magasan én osztottam a legtöbb sebzést is.

Azt hiszem kigyűjtöm a Jinxhez való Hp-t is (valódi pénzt nyilván nem ölök bele pár nap után) és erőltetem ezt a 3 karit.

2014. júl. 2. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért lowoznak,mert low lvl-en 90%-ba smurfok( van nagyobb accuk) játszanak és arra élveznek,hogy legyőzik a kezdőket.

Szerintem 1héten próbáld ki mind a 10 ingyenest. Ha valamelyik nem tetszik meg akkor avval csak 1-et a többivel pedig többet is mehetsz értelem szerűen. Ha az adc lesz a mained(a legtöbbször játszott) akkor oda veszed a hősöket, de figyelj,hogy minden posztra érdemes 2-3 olyan karakter amivel jól bánsz,mert nem mindig kerülsz oda ahova akarsz. Én azt tanácsolom,hogy teszteld le mind a 10-et szórd ki amelyikkel rosszul szerepelsz és a fennmaradókkal játssz még 1kört. Ezt így addig amég 1 nem marad és azt vedd meg. Vagy amég le nem tellik a hét és akkor válassz a bent maradtak közül.

Ha bármi kérdésed van akkor ingame fölvehetsz SpakLee néven.

2014. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!