Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy kezdő LoL-osnak mennyire...

Egy kezdő LoL-osnak mennyire lenne könnyű Ashe?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy 450IP-t elköltenék rá, akkor tudnám-e használni, és mennyire könnyű, stb..

Azt még hozzátenném, hogy nem nagyon szeretem az olyan champeket, amikre manás cuccot kell venni, mert nagyon fogy a manája!

De ha tudtok már champeket is, amiket 450 IP-ért lehet kapni, és nagyon könnyűek, azokat leírhatnátok! (Garen és Yi már megvannak, és nagyon tetszenek, de béna vagyok még így is!:/ )



2013. nov. 24. 16:22
1 2
 1/12 Orgins ***** válasza:
Nos Ashe egy viszonylag nehéz ADC, és sajnos könnyen manázódik, ha nem figyelsz főleg a Q ja miatt (ha aktiválod manát vesz le lövésenként és lassít).Warwiceket tudnám még ajánlani, de sajnos az elején ő is könnyen kimanázódik.
2013. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem! Hát igazából, most mentem épp egyet Garen-el, és elég szép statom lett a végén.. Ő elég könnyű champ, de szeretnék kipróbálni másokat is! :| Esetleg valami más könnyebb champ, ami nem manás nagyon?
2013. nov. 24. 17:43
 3/12 Orgins ***** válasza:
Popy van még aki nem annyira manás, de ő nehéz.Igazából 1350es van még ami nem nagyon manás.Pl:Mundo, Trynda.
2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, kis szintű játékosok körében még bármilyen champ könnyű lehet, ha kellően noob ellenfeleket fogsz ki, szerintem ashe is jó választás lehet. Magasabb szintű játékokban valóban viszonylag nehéz játszani, de kis szinten jó alapot adhat az AD Carryzés megértéséhez. Vele is simán lehet aratni, csak kicsit óvatosan, távolságtartóan kell játszani, de hát ez minden ADC-re igaz. Szerintem vedd meg, sokat nem veszíthetsz vele (mivel eléggé olcsó)
2013. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tryndamert megvettem 1350-ért, kipróbáltam.. Hát igazából nem rossz champ, sok krites cuccal nagyon jó.. De valahogy nem nekem való! Aztán 450-ért megvettem Nunu-t, és hiába nem üt nagyokat, nagyon-nagyon jó champ! Mindenképp vele gyakorolgatok egy darabig, aztán nézek nagyobb szinten nehezebb champ-eket!
2013. nov. 25. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Trynda nem éppen jó a kezdőknek. Kevés a magic resist meg a kezdő armour. Szóval early gaméban picit nehéz a kezdőknek mert nagy sebzést lehet vele bekapni rúnák és masterysek nélkül. Trynda inkább mid illetve late game bajnok. Kezdőknek inkább Jax, Warwick, Teemo esetleg Malphite.
2013. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Alistar, és Mordekaiser mennyire könnyű? Na meg még Lux tetszik még esetleg..
2013. nov. 28. 17:37
 8/12 Clairvoyant ***** válasza:

Alistair és Mordekaiser faék egyszerűségűnek tűnnek, de igazán profin játszani velük nehéz. Egy jó Alistairt majdnem lehetetlen megállítani, és tönkrevág minden teamfightot az ellenfelének.


Kicsit Ashe-re visszakanyarodva: szerintem neki a legkönnyebb ráérezni az alapjaira, mivel az auto attack animációja nagyon pontos, így last hit gyakorlására ideális. Visszafogottan, védekezően kell vele játszani, lategame-ben úgyis aratni fogsz vele (jó csapattal).

2013. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most WW Jungel, Akali, Tristanaval tolom. Bár Akalival elég noob vagyok.. Örülök ha +-os statom van vele.. early gamebe, amíg nincs meg az ultija, elég nehéz vele védekezni/támadni, és nem tudom magam farmolni sosem! :/
2013. dec. 1. 01:01
 10/12 anonim válasza:

jánlom Katarinát. Nagyon erős eg kis gyakorlás után. Nincs manája, tehát azzal nem kell foglalkoznod.


Ashe ra térve, alapvető kezdő hiba, hogy egy ADc nek manát vesznek. Épp az a lényege, hogy alap támadásból küzd, a képességek csak kisegítik. Fiigyelj hogy ha lehet, ne használj skilleket.


Ajánlom még Luxot. A mainem, rá költöttem a 450 RP t is. Kis gyakorlàssal, és egy Athene val az elején már a mana se gond. A Q egy kemény snare, szal nem nagyon tudnak elkapni. A W az nó dolog. Az E a legerősebb AoE d, ezt maxold. Az R el nagyon jól lehet snipolni. Ajánlom, hogy ha valakit megütsz skillel, utána próbálj basicelni. Az ultt NE siesd el. Van idő és range is.

2013. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!