Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakai adna tanácsokat...

Valakai adna tanácsokat aionba clerichez?

Figyelt kérdés

manastone,stigma,spellek(vagy skillek)ruha..

haveromékkal eldöntöttük hogy elkezdünk játszani..

Mindenki csinált már karaktert csak én kezdtem el késöbb és hát ögye kellet cleric ami nekem soha nem volt és hát instázáshoz kell egy cleric ezért én lettem a cleric.

nem tudom hogy kell használni kéne egy kis segitség hogy hogy healejek meg iesmi..



#Aion #spell #cleric.manastone
2014. júl. 6. 04:13
 1/4 anonim ***** válasza:

először is 65 előtt ne állj meg.

több féle szett kell. egy MB-os (magic boost), egy MR-es (magic resist). a 2. szett az AP szett, amihez kell sok millió AP, és párszáz ceranium medal, és abba magic resistes manakövek. azelőtt MB-vel érdemes kövezni, mert növeli a támadó értéket.

fejlődni ha egyedül fejlődsz, akkor mace és pajzs, mert az ugye védelmet ad, a staff az viszont nagyobbat sebez.

healelésre is mace, mert gyorsabban tudsz healelni.

stigmákat az összeset vedd majd meg, aztán felszerelheted csak DPSt, csak healt, vagy összemixelve a kettőt is.

de ha beírod google-ba, hogy stigma calculator, ott az első oldalon megnézheted a stigmákat, hogy hogyan épülnek egymásra, vagy beírod, hogy cleric stigma build PVP / PVE, akkor is találsz infókat.

elég nagy felelőssége van a clericnek csoportban, mert tudnia kell healelni, és általában a clericet szidják, ha nem sikerül valami (persze azért ez nem teljesen igaz :D)... healinges stigmákkal kell menni csoporttal, ha healelni akarsz, de majd azt úgyis kitapasztalod, hogy hogyan kell csinálni.

2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még egy tipp egy erős staffhoz a :D

battle medalionos staffot kombináld össze majd a runetribeos staffal (ancient coinos, katalam underground(65lvl))


és... a végső fegyverbe pedig én a silences godstonet ajánlom.

2014. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2014. júl. 12. 03:29
 4/4 anonim ***** válasza:
na egy picit átírom a történetet, ne a runetribe-s staffot szedd ki, hanem a mace-t :)
2014. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!