Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 hiba! Elinditom a...

Metin2 hiba! Elinditom a Gameforge Live telepitését, az megy, de a metin2-jé nem. Mi a baj? Többi lent!

Figyelt kérdés

Amikor beinditom a Gameforge Live telepitőjét, feltelepül a gépemre, ott a metin2 telepitésére kattintok és felmegy 100%-ra.Utána amikor a telepitéssnél tart (mert az előbb csak töltötte) megál 56%-nál és kiir valami olyasmit hogy nem sikerült a fájlt másolni: és kiirja azt a fájlt amit nem sikerült.Azok vannak ott hogy kihagyás, ismétlés, kilépés.kihagyás:ismétli, ismétlés:ismétli, kilépés, kikapcsol a telepitő.Hiába probáltam Win.XP-vel, Win7-el vagy 10 külömbözövel, formázva, .4 framework 4-el, mindig ez a hiba.

U.I.:bocs az irás hibáért, angol billentyűzetem van.



2014. júl. 8. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy mást sem sikerül telepiteni :S
2014. júl. 8. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedd le megint a metin telepitojet, es rakd ujra azzal. Esetleg rakd fel a legfrisebb visual c++t, python 5.7et, driverekez frissitsd. Töröld a cookie-kat, bongeszesi elozmenyeket.
2014. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, én kézileg legalábbis nem telepitettem a visualc++t.

Ha valakinek van ötlete, azt várom!

2014. júl. 8. 22:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem működik igy sem, habár a Pathon 5.7-et nem szedtem le, azt sem tudom mi az. :S

Driver booster prot töltöttem le (leszedtem egy serialt), 11 drivert frissitett a legujabbra, leszedtem a visual c++ 2013-as verzioját, ujrainditottam a gépem, leszedtem ujra a metin2 telepitöjét de semmi.Pontosabban csak rosszabb lett, mert már a Gameforge live telepitésénél is azt a hibát irja ki. :S

De ez biztos hogy nem metin2 hiba, mert előtte működött egy másik telepitüvel, de már nem.Ha skype-ot akarok telepiteni, azt irja hogy a skype működtetése leállt.Az utorrentnél is igy.Virusirto nincs rajta, mert azt sem engedi telepiteni :S.

HELP ME!!!!

2014. júl. 9. 13:34
 5/6 A kérdező kommentje:
*Python
2014. júl. 9. 13:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Megprobálom XP-n a driver boosterrel.
2014. júl. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!