Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná nekem a ranked...

Zoli20 kérdése:

Valaki leírná nekem a ranked menetét a League of Legendsbe? Mennyit kell nyerni, hogy sgy normalis divisionba dobjon be? Kb silver 3-4-5-be. Es valami beleszámít miközben besorol. Pl: milyen a statod. FONTOS:D

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lejátszol 10 meccset és beoszt valahova. Ezt előre nem lehet megmondani, hogy hova rak, mivel ez a láthatatlan "MMR"-edtől függ (az MMR dönti el, hogy milyen erős játékosok ellen rak össze, ha magasabb jobbakkal). Van, aki az első 10 meccs megnyerése után Silver 1-be jutott, van, aki Gold 1-be (amint látod, nagyon nagy különbség). Az is számít, hogy az előző szezonban játszottál-e rankedet (pl. én előző szezont Bronze 1-ben kezdtem 6-4-es win/lossal, de aztán Silver 1-ig szinte csak nyertem, amikor véget ért a szezon, így S4-et 7-3-mal már Gold 5-ben kezdtem).


Amúgy Silver 3-5-öt (vagy silver bármennyit) nem mondanám normális divisionnak. Bronze, Silver, sőt, még Gold alacsonyabb részén is, elég pocsékok a játékosok.


A statod nem számít. Nyerjél, az a lényeg.

2014. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk van egy silver 3-as doutarsam?
2014. júl. 9. 11:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Haverom kb 2-3 hónapja játszik mint én. Kb 1 hete 30-as 10/3 winke volt és silver 5 - be dobta. Nem játszott az elozo szezonokban.
2014. júl. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!