Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép reggelt! WoW szerintetek?

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! WoW szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb magyar szerver ezek alapján:

-ne legyen rajta 10/100/1000x szorzok, számomra az úgy nem izgalmas. Max 2x-es

-legyen rajta minimum cata de ha a pandás is rajta van az is jó

-tulajdonképpen a fejlődés+játékos szám az hasonlítson a Taurihoz. Azért nem akarok Taurin játszani mert írták, hallottam, hogy nagyon bugos és az rontaná az élményt.

-lehet külföldi is DE legyenek rajta magyarok, esetleg néhány nagyobb magyar guild.

-Ha lehet inkább maradnék ennél a szervernél. nem tudjátok, kb mikorra lesz újra 100% körüli az állapota?:D


Másik kérdésem:

Ti ha nem WoW-wal játszanátok hanem másik mmoval akkor melyikkel tolnátok/toljátok. Miért?

"Kezditek érezni" a WoW hanyatlását? Szerintem kezd elavulttá válni amit valahogy olyan patchel lehetne megoldani ami az egész játékra mind grafikailag+mind lehetőségbelileg (mittomén:a polcokon lévő dobozokból néha ki lehetne venni dolgokat, mountról is lehetne támadni, sárkánnyal is lehetne támadni, ez zsír lenne:D--->tulajdonképpen megreformálni az egészet úgy, hogy ne 2004es játék hanem igazi 2014es játék lehessen belőle) hat. Ezekre szerintem szükség lenne!

Mit gondoltok meddig lesz nyitva akár 1 wow szerver is? Mikor hagyják abba még a legnagyobb fanok is?


A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 12. 06:13
 1/5 anonim válasza:

Magyar wow szerver ilyen amit leírtál természetesen nincs. Molten lowrate szerón(nem jut eszembe név:)) azt hiszem van 2-3 magyar guild, a játékosszám is kb 3000.

A wow hanyatlásáról annyit, hogy a blizz legalább annyi ázsiait fogott meg a MoP-pal, mint ahány európait/pvp fanatikust veszített vele. Így a játékosszám jelenleg stagnál.

A nagyobb újításokat azért lehet nehéz bevezetni, mert törékeny a balance, és a WoW egy kompetitív játéknak tartja magát/szeretne az lenni. Így is elő tud fordulni, hogy egy class egy adott patchben(akár kiegben lásd:cata rshaman) unbalanced, túl erős/gyenge túl sok aréna setupban fordulhat elő, esetleg túl kevésben.

2014. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia Én ajánlanám a Monster Wow nevezetű szervert, bár a szorzó egy kicsit magas de ha Cata vagy MoP szervert keresel akkor az minimum 10nél kezdődik.

Monster-WoW-ról: Alapító magyar de a szerver maga international de szerver fele magyar...A szervernek 2 realmja van:

#Monster= Cata

#Ragnaros=MoP

A szerveren jól kivan találva a támogatás. Pontokat kapsz ha támogatod a szervert (SMS PAYPAL stb) És nem nagy összegeket kell elképzelni. (400ft 30pontért amit elkölthetsz szíved szerint mountokra vagy instant 90/85-re régi raidek itemeire ( BT szett) stb)

Játékos szám

#Cata:2000-3000ember

#MoP:1500-2000ember

Egy próbát megér. Nem bánod meg! :)

2014. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A napokban jött le a Szauri-s cata:D Ember olyan bugos, hogy a mountomra nem tudtam felülni:D Azt hittem lagolok vagy valami:D
2014. júl. 17. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondj már egy olyan tört szervert, ahol nincs bug! Mondj egy olyan tört szervert, ahol patch átálláskor minden okés, nincs dc!

Mikor Taurin betették WoTLK-t az elején ugyanilyen volt: bugok, dc-k, leállások. Ez idővel javulni fog, még nagyon instabil és törékeny a szerver. Most állították át.

2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor míg normálisan megcsinálják addig játszok máson.
2014. júl. 18. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!