Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? Sims 3 fontos...

Mit tegyek? Sims 3 fontos többi lent.

Figyelt kérdés
A sims 3 at ráakartam telepíteni a gépemre (win 7 em van) 91 százaléknál megállt, gondoltam megpróbálom újra ezért befejeztem a telepítést. Leakartam törölni Vezérlőpult-->Programok törlése-->Sims 3 jobbklikk eltávolítás. Elkezdte letörölni rányomtam a befejezve mert kész lett és azt hittem letörölte. Ott maradt a progik törlésénél majd total commanderrel letöröltem és a mappája kitörlődött és még a gépen rajta van. Berakom a cd-t és azt írja h töröljem le. ÚŐjrarakni nem akarom a gépet mert tegnap rakták rá a win 7 et mert xcp volt.

#Sims #Sims 3 #sims törlése #sims 3 törlése #sims3 törlése
2014. júl. 13. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Hát nem vagyok ebben annyira jártas de nekem is volt egyszer ilyen keress a progik között egy törlőt ha nincs akkor pedig tölts le de ha nem sikerül jót találni nincs más töröld a windos-t és rakd vissza :/ Remélem segitettem :/
2014. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, de tudsz olvasni? Amúgy köszi h próbálsz segíteni, de írtam h a gépet nem akarom újra rakni mert tegnap rakták újra
2014. júl. 13. 20:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajjj...bocsi, nem akartam sértő lenni, csak már idegbeteg vagyok, mert 5 órája próbálkozom ezzel a törléssel, de semmire nem jutok :-( de azért köszi h. próbáltál segíteni :-)
2014. júl. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!