Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3, letöltöttem az...

The sims 3, letöltöttem az Évszakokat, feltelepítettem crakkeltem, aztan letöltöttem a Természetfeletti erőket azt is crakkeltem a leírás alapján a Fairlight mappából mindent a the sims3/game/bin mappába, DE! Bővebben lejebb, fontos!?

Figyelt kérdés
De az a baj hogy az évszakokban van TS3W fájl, ami megtalálható a természetfelettiben is, és amikor be akartam másolni megkérdezte hogy biztos hogy felcseréli a fájlokat?! Rá mentem hogy igen, utána nem indult el, de ha meg nem másolom be akkor hova rakjam hogy lejátsza mindegyiket?! Leírás alapján mindegyiket a the sims3/game/bin mappába kell!

2014. jún. 10. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem kell azt is átmásolnod, mivel egymásra épülnek a kiegészítők, ezért a legújabb elindításával mennie kellene rendesen, úgy, hogy közben a többi kiegészítő is benn van.


Egyszóval felraktál mindent->crack az összeset->a Természetfelettiben lévő TS3W-vel kéne indulni a játéknak. Logikusan így kellene mennie, de nekem eredetim van, úgyhogy csak a Sims 2-ős korszakból indultam ki :)

2014. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!