Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terá ban hogyan lehet Mount...

Terá ban hogyan lehet Mount ot szerezni?

Figyelt kérdés
Terá ban hogyan lehet Mount ot szerezni? Csak mert már 12es vagyok és egy csomó 11est láttam lovon. (Kérlek segítsetek mert a neten nem találtam.)

2014. júl. 14. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

2 fajta mount van, az alap 240%os meg a 280%os


a 240%os-t megkapod 1 küldivel, amit Velikában vehetsz fel a főhadiszálláson, 'Saddle up' a neve. Az elküld Lumbertownba, ahol beszélsz 1 emberrel, és választanod kell 3 jutalom közül. A jutalmat az inventorydba tölti, jobb klikk rá, hogy megtanuld, majd a Skilled (K)- Riding fülnél elérhető (ki is rakható action bar gyorsgombra, gyorsabb a fel és leszállás).


a 280%osnak 3 módja van:


1. Töltesz fel Tera Tallért (megveszed valódi forintért), majd a TERA Shop-ban veszel mountot.


2. Rengeteg pénzt farmolsz (30-50 ezer arany), és megveszed a Trade Brokernél kirakott mountot. Esetleg farmolsz 1 szééép nagy adag aranyat és Tera Tallért veszel más játékostól (aki szintén valós pénzért vette).


3. Reputation-ból lehet kapni 1 örök mountot, ami 275%os, illetve ha olyan guildben vagy, ami csatlakozott alliance-hoz, akkor érj el 2000 pontot 1 hét alatt (keddtől keddig) és kapsz egy hétig használható 290%os alli lovat.

2014. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz :)
2014. júl. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!