Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 14 UT-ben milyen csapatot...

Csabessz200 kérdése:

Fifa 14 UT-ben milyen csapatot érdemes venni/csinálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

100-150k-s csapatra gondoltam, és 100%-os összhang legyen.

Ha tudtok ötleteket légyszíves mondjatok!

Előre is köszönöm!



2014. júl. 16. 20:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Hali! en kiprobaltam sok ligát,kezdve az olasszal,aztan spanyol,es most angol. Ha sok penzed van akkor a spanyol a legjobb ( Messi,Ronado,Xavi,Iniesta,Dani Alves,Ramos..) de ha csak 150K korul akkor az angol éri meg a legjobban. A német is jó,de az is drága pl. Reus,Lewa,Götze (o neki foleg felment az ára a vb dontoben szerzett golja miatt)...Az angol a legjobb szerintem,en nekem igy van: 4-1-2-1-2

Cech-Richards,Kompany,David Luiz,Filipe Luis (igaz h spanyol liga,de mivel David Luiz,es a BK is brazil,igy beleillik.Szűrőbe Fellainit es Ramirest válltogattam,attol fuggoen hogy inkabb tamadni vagy vedekezni akarok.JK Nani/Jesus Navas ( Ha szeretsz cselezni akkor Nani merr neki 5*) Bk Willian. Iranyito Ozil.eszmeletlen jo labakat ad,csak lassu.de ha megtanulsz vele jatszani aranyat ér.2 csatárom Eto es Sturridge. (Suarez is jo Sturridge helyere ha van ra penzed.) Remelem tudtam segiteni!

2014. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és megy a Zöldi! :) ;)
2014. júl. 16. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!