Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ha 19 évesen...

Lio5 kérdése:

Szerintetek ha 19 évesen szeretnék elkezdeni focizni, akkor hol érdemes elkezdeni? Esetleg vki tud ajánlani, olyan csapatot ami nem profi kategóriában vesz részt, és van lehetőség arra, hogy eljárjak edzésekre, és meccsekre?

Figyelt kérdés

Női fociról beszélek.

Mindig is focizgattam egész kis korom óta, és nem vagyok annyira két-ballábas sem elvileg.

De nemtudom, hol érdemes elkezdeni, hogy egyáltalán hozzászokjak a rendes edzés körülményeihez, mielőtt valami komolyabb után néznék.


2012. szept. 24. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Az olyan klubokat kéne megnézned, ahol van női foci szakosztály.Szerintem csak nagyobb egyesületnél találsz ilyet.Újpesten van.Ismerem az edzőjüket is. Oda bátran jelentkezhetsz.
2012. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz pontosítani? cím telefonszám bármi? Hogy kit és hol keressek?
2012. szept. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!