Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a Sims 3-mal?

Mi a baj a Sims 3-mal?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentettem a játékot, miközben dolgozott a sim, majd kiléptem. Ma meg újra elővettem volna, erre miután betölt, semmit nem csinál, a munkaidő rég letelt, nem indul el haza, a házban a bútorokat nem töltötte be, és a panelt is csak félig jeleníti meg, a szükségleteket tartalmazó panelt nem tudom előhívni, a hangulati tényezőket sem látom valamiért. A játék nincs lefagyva, az idő ugyanúgy telik, de ezen kívül semmi. A térképen az épületeket látom, a hozzájuk kapcsolódó "pöttyöket" viszont nem.

A mentést elraktam máshová, újratelepítettem a játékot, majd betöltöttem a legutóbbi állást, és ugyanezt csinálja.

Mi a baja? Nincs kedvem újrakezdeni.



2014. júl. 17. 00:07
 1/5 anonim válasza:
A simsnél előfordul. Ilyenkor sajnos egy másik játékot kell elkezdened.:/
2014. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez egészen biztos?

Amúgy hogy a fenébe van pofájuk olyan játékot értékesíteni, amelynél "előfordul" az ilyen? Felháborító.

2014. júl. 17. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják "bugnak" minden játékban van csinálják a patcheket hozzájuk! (frissítéseket)
2014. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#1 vagyok. Nem csak itt fordul elő. Minden játékban van.. Mondjuk a sims3-ban rengeteg. Az ea-ra elég jellemző a félkészen kiadott játék:D
2014. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló!


Tisztában vagyok a bugokkal, meg a patch fogalmával.

De a másik koma számból vette ki a szót, a simsben találkoztam eddig a legtöbb játékhibával, nem egyszer játszhatatlanságot okozva. Az EA meg pont az a kiadó, ami nem szégyenlősködik, ha pénzről van szó, ennek ellenére rengeteg félkész és bugos játékot adnak ki. Meg persze az sem megoldás, hogy azt, amit megkaphatna az ember alapjátékban, azt 15345335465368 kiegészítőn adják ki. pénzpénzpénzpénz

2014. júl. 19. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!