Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW kontra AION. Melyik...

WoW kontra AION. Melyik érdemesebb hosszútávra, és miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
WoW. Mert jobb.
2014. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aion kihalt már, viszont wow meg eléggé lemaradt már grafikailag meg játékélményileg se a legjobb sajnos.


Inkább egy Guild Wars 2, esetleg ArcheAge.

2014. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a grafika érdekel, akkor az Aion szerintem mai szemmel is gyönyörű. Ha a játékélmény érdekel, akkro egyértelműen a WoW a legjobb. Próbáltam mindent. SWToR, Aion, Tera, Perfect World, Metin, Neverwinter, Lord of the Rings Online, GuildWars2, DcUniverseOnline és még jó néhány cím, ami most nem jut eszembe.

Bármit próbáltam, valahogy mindig minden mmorpg a WoW színvonalára törekszik és soha nem éri el. A GuildWars2 valóban nagyon egyedi és szórakoztató, a WvWvW játékmód eszméletlenül epikus, de kb 1 hónap után megunható.


A WoW 10 éve uralja a piacot és indokoltan. Élvezetes Warcraft univerzum, olyan valósidejű harcrendszer, ami máig páratlan, a legjobb multiplayer élmény, kiforrott pve, ami mellett minden más mmorpg elbújhat és folyamatosan jönnek a hasznos, játékosbarát újítások. A Blizzard lehet, hogy nem a régi wowot csinálja már, de akkor is nagyon profi munkát végeznek. Ha van rá pénzed, akkor mindenképp ezt próbáld ki. Az Aion ehhez képest lókuky. A Taurit meg inkább most felejtsd el, mert 1-2 évig olyan hatalmas bugok lesznek, mint pl nem tudsz teljesíteni adott küldetéseket sehogy, vagy nem érhetsz el Exalted státuszt adott frakciókkal. A GDKP-ról és a sok nyomorék játékosról nem is beszélve.

2014. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Annyit a taurihoz hozzáfűznék, hogy volt néhányszor moderátorral kapcsolatom, és amit ők műveltek az kiverte nálam a biztosítékot, azóta nem birok ránézni arra a szerverre.
2014. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WoW uralja a piacot? Régen akaratlanul is állandóan wow osokba botlottam, főleg xfire- en, most meg már keresve is alig találok. Szerintem elég gagyi a wow, de inkább a wow, mert az Aion mint már írták kajakra kihalt.
2014. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az elmúlt 10 évben nem igazán volt hasonlóan jó mmorpg befektetés, de én elfogadom, hogy "wowokos" vagyok amint érveket látok, nem felényeskedést.


Kérdező, próbálj ki amit szeretnél, én csak tanácsoltam valamit, akinek meg nem tetszik, az tessék szíves tiszteletben tartani "mások" ízlését, ahogy "mások" is tiszteletben tartanak "egyeseket".

2014. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EnikőSzilka válasza:
Ma próbáltam ki a WoW-ot és 10 percig bírtam. Aion jobb.
2014. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!