Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb mmorpg?

Melyik a legjobb mmorpg?

Figyelt kérdés
Eddig még nem játszottam mmokal de szeretnék kipróbálni egyet. Guild Wars 2-t, The Elder Scrolls online-t (skyrimot nagyon szerettem) vagy a World of Warcarftot ajánlanátok egy kezdőnek?

2014. júl. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A WoW a legjobb álitólag,de drága. Nem elég megvenni még fizetheted is a havidíjat. Tört szerverekért én meg sosem voltam oda, de hát ízlések és pofonok.

Én most a terat fogom kipróbálni, videók alapján jó kis játék, van bőven magyar és az endgame sem unalmas a vélemények szerint.

2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wildstar-t is nézd meg azért. :D
2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég nehéz kérdés, amire nincs konkrét válasz.


3 féle van:

-ingyenes

-egyszer kell megvenni

-havidíjas (néha még az alap játékot is meg kell venni hozzá)


Ami ingyenes és jó:

TERA - a skillek arra szállnak, amerre az egered néz (tehát simán mellélőhetsz, alig van auto target skill).

Aion - grafika, harcrendszer nem rossz, de sajnos eléggé haldoklik.

Neverwinter - harcrendszer elég jó, bár nekem annyira nem jött át.


Egyszer megvevős:

Guild Wars 2 - teljesen egyedi a skill rendszer (fegyverrel ölni kell és úgy kapod a bónusz képességeket, 1-5, ha máshogy rakod fel őket megváltoznak a skillek stb). A küldiket nem kell felvenni, odamész területre és csinálhatod (pl ölni kell, vagy öntözni növényeket, stb). Rengeteg csoport küldi van, elég odamenned és csinálhatod a többiekkel. World boss fightok brutálisak. Nincs olyan, hogy healer, tank kaszt, mindenkinek van saját healje, ha a földre küldenek felszedheted magad, stb. A végjátékot én egy kissé laposnak találtam, de a 80ra fejlődés nagyon élvezetes (aki jobban szereti a PvP-t annak a végjáték is elég jó lehet).


ArcheAge - sajnos még csak orosz és koreai szeró van, de nagyon ütős lesz, ha bejön. Kb Guild Wars 2 javított verzió, az biztos, ha lesz pénzem, megveszem.



Havidíjas:


WildStar - eléggé egyedire sikeredett játék. Ami nagyon imponáló benne: játékpénzből megveheted a havidíjat, a jobbak 5 nap alatt annyit farmolnak, hogy egy hónapra megvan a havidíj, a többi megy a zsebbe :)


World of Warcraft - Nem igazán tudom ajánlani teljes szívből. Egy abszolút kezdőnek élvezetes lehet, viszont drága a havidíj, 2004 es játékról lévén szó grafikailag és történetmenetileg is hagy kivetnivalót. A sok kieg miatt már túlbonyolítottak kb mindent a játékban, craftot, arénát, Battlegroundot stb. Ha érdekelne, mindenképp TÖRT szervert ajánlanék kezdésként, és ha nagyon megtetszik, csak akkor menj át eredetire.

2014. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ott van még a Rift. Semmi eredeti cucc, csak a legjobb ötleteket lopkodták össze.


INGYÉ!

2014. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!