Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a leg OP-b top Champion...

Ki a leg OP-b top Champion LoL-ban? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Eddig Darius-al szerettem nagyon top-ozni, csakhát a nerf után nem annyira erős... Néha még Singed-ezek, ő az a tipikus champ aki mindenkinek megvan de még senki se választotta xD

Mostanába a strem-erek Irelia-val tolják, én is kipróbáltam de én nem tartom annyira erősnek.

A szokásos Jax meg Renekton egy kicsit már elavult.

Ti mivel játszotok aki véleményetek szerint mindenkit szét vér top-on? (Gondolom Teemo és Yorick xD a világ két legidegesítőb champ-je)



2014. júl. 21. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy még ezekkel a "kezdő" championokkal mentél eddig. Ezek a legkönnyebbek... ha kihívást akarsz akkor Lulu, ő az én személyes kedvencem. Topon mindenkit verek még Teemot is. Persze ennél a karakternél már taktikázni kell nem úgy, mint Dariusnál hogy berohansz és lesz ami lesz.
2014. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Írok pár toppost, akikkel jó játszani, ha olyan a felfogásod: Lulu, Garen (lolkingen van jó build hozzá), Vayne, Quinn, Ryze. De legjobb toppos nincs, van ami az egyik ellen jó, a másik ellen nem.
2014. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekes Yorick-ot lehetetlen counter-elni. Talán Irelia tudja... De ahányszpor Yorick-ot pickelek megnyerem a laent
2014. júl. 21. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:

"Yorick-ot lehetetlen counter-elni"


Yorickot nagyon egyszerű counterelni, csak pickelj be egy trundle-t...

2014. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy Vladimirrel szintén elég jól el lehet lenni Yorick ellen, szóval azért bőven nem legyőzhetetlen. Amúgy a játék eléggé kiegyenlített, egy átlagos játékos még kb bármilyen champel tud aratni, ha elég sokat gyakorolt vele. Csak nyilván Troll pickelni azért nem érdemes, mer még ha jól is megy, ok nélkül felidegesíted a csapatod.
2014. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Jax nagyon állat, őt bannolják a legtöbbször, egyáltalán nem elavult. Az olcsóbb karakterek közül Nasus, Mundo, Gragas és Trundle szerintem kifejezetten jók. A drágábbak közül Shyvana, Atrox, illetve Rengar és Lee Sin, ráadásul ők jungelbe is a legjobbak közt vannak. A kevésbé/nem tankos karakterek közül Nidalee, Ryze és Kayle is jó lehet, de ez eléggé attól függ, ki az ellenfél.
2014. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát az AD nida az valami brutális most.
2014. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én AP Nunu-ra szavazok, megeszi a yorick állatkáját és folyamatosan no costos hógolyóval üti le a hp-dat, elég szemét.


Irelia meg tipikus mid/late game-s, elején nem tud burstölni, kell neki az a botrk meg trinity force.


Teemo-ról annyit, Nasus/Garen ki tudja szorítani, meg leölni elég könnyen.


Alapvetően nincsen legjobb top-os, mindenkinek más jön be, játékstílustól függően. De egyébként High elo-n megvan az a kb 40 champ amit visznek a többit meg hagyják. Ott van pl Darius, bronze - silver esetleg gold alja, ahol látod, utána egyszerűen eltűnik, nem viszik, mert nincs rendes CC-je, team fightba vannak jobbak, amiket vihetsz. Nagy szinten már a team fightokra is gondolnod kell, mi mivel üt jól stb.

2014. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Alapvetően nincs olyan, hogy legOP-bb, de a 7# válaszolóval mélységesen egyet kell értsek. Az AD nida a rework óta valami undorítóan erős... :D
2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha nem meta topposokat írok, akkor leszavaznak 0%-ra. Örülök, hogy van bármi közötök a játékhoz, ezek a topposok tökéletesen müködnek, megfelelő teamkompnál, tökéletes counterek a legtöbb meta topposhoz, rangedségük nagy dmg-ük és menekülő illtve üldöző képpeségeik miatt. Ne legyetek már metasheepek... Nem véletlenül aláznak a streameken velük a challengeresek, velük egyszintűeket.
2014. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!