Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elösszőr is 18 vagyok és...

Elösszőr is 18 vagyok és szertnék modell rc tankot vagy helikopter venni. Helikopterből melyiket érdemes venni elektromos vagy benzines? Légyszíves mondjátok meg a véleményeteket. Tudtok Győrben jó rc modell boltot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Helikopterből attól is függ mennyi pénzed van. Az elektromosak általában jelentősen olcsóbbak, de nincs akkora teljesítményük. Emellett a benzines helikopterek még jóval nagyobbak méretektől kezdődnek, mint az elektromosak.

Kezdőknek viszont nem ajánlanék benzines modellt. Részben a nehezebb karbantartása, részben a veszélyessége miatt. Én azt mondom, hogy indíts egy olcsóbb és kisebb elektromos modellel, majd ha azt már jól tudod kezelni és irányítani, akkor jöhet egy komolyabb.

2014. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2014. júl. 23. 14:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek véleménye van rc taankról?
2014. júl. 23. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:

A tankok unalmasak.


https://www.youtube.com/watch?v=TJeRvRy7A6U


"Az elektromosak általában jelentősen olcsóbbak, de nincs akkora teljesítményük."


Ez úgy ahogy van hülyeség.


"Kezdőknek viszont nem ajánlanék benzines modellt. Részben a nehezebb karbantartása, részben a veszélyessége miatt."


Ahogy ez is.


A helikopter valóban nem játék, vegyél nyugodtan egy szimulátort és gyakorolj azon, mielőtt felszállsz. Vagy egy olcsóbb négy csatornásat, csak azzal max játszani lehet, és az orientációt megszokni, mást nm nagyon...


Példa:

[link]


Viszont ha ennyi "felesleges" pénzed van, vehetnél különórákat is nyelvtanból, azzal is jól jársz.

2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze persze vannak erős elektromos helik is, de nem hiszem, hogy százezerekért venne a kérdező rögtön egy olyan helikoptert amit a másodperc tört része alatt össze tudna törni. Ez már teljesen más kategória.


Másrészről nem tudom miért gondolod, hogy nem nehéz (vagy legalábbis nehezebb, mint egy elektromos gépet) karbantartani egy benzines helikoptert, ha már egy benzines modell autót is nehezebb. És igenis veszélyes, legalábbis összetörni egy drágább benzines gépet szerintem már veszélyesnek minősül, nem beszélve arról, hogy nem gyerekjáték ha eltalálja a rotor valaki kezét.

2014. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem hiszem, hogy százezerekért venne a kérdező rögtön egy olyan helikoptert amit a másodperc tört része alatt össze tudna törni."


Szerinted miért mondtam hogy vegyen szimulátort? A videó a tank unalmasságának alátámasztására van.


"nem tudom miért gondolod, hogy nem nehéz (vagy legalábbis nehezebb, mint egy elektromos gépet) karbantartani egy benzines helikoptert"


Mert egy tapasztalatlan embernek teljesen mindegy, mit tanul meg.


"igenis veszélyes, legalábbis összetörni egy drágább benzines gépet szerintem már veszélyesnek minősül"


Mire veszélyes az, ha összetörik? A tárcára, maximum. Az elektromos és "benzines" is tud ugyanolyan durva balesetet okozni.

2014. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!