Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék GTA V online-zni...

Harcos56 kérdése:

Hogyan tudnék GTA V online-zni? (tobbi lent).

Figyelt kérdés
mert van profilom a social clubra de nem tudom hogy kell! Egyébként XB360-ra kéne!

#Bla...
2014. júl. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél xbox liveot. Ha megvan akkor start gomb játék közben és ott az online részt kikeresed.
2014. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent a Social Club. Xbox Live Gold előfizetőnek kell lenni hogy multizhass Xboxon a játékokkal.
2014. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van xbox liveom 2 emberre tudjátok arra az emberekre.. De ha nem kell social club akkor hogyan mert játékban megnyomtam a start gombot oké eddig meg vagyok.. de ha rámegyek a online névre akkor azt irja ki hogy jelentkezzek be a profilomba de hát be voltam jelentkezve ugy hogy nem értem.. de oké bejelentkeztem és megint kéri hogy jelentkezzek be ugy hogy nem tom..De amugy az osszes bejelentkezésnél az eggyik xbox live-os profilommal jelentkeztem be ugy hogy nem értem ...
2014. júl. 25. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Tulajdon képpen nem vagyok Gold előfizető csak demókat töltögetek, de ha van ingyen játék akkor azt letöltöm!
2014. júl. 25. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Na erre hirtelen nem tudok választ adni. De nem lényeg, mert ha nem vagy Gold előfizető, akkor nem enged multizni.
2014. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa akkor az faxa!!
2014. júl. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!