Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó klánnév ötlet?

Jó klánnév ötlet?

Figyelt kérdés

Diablo 3-ban szeretnék alapítani egy magyar klánt, de nem tudom eldönteni mi legyen a név, kellene sok ötlet! A név lehet angolul is, magyarul is nekem mindegy.


Tudom hogy vannak már magyar klánok de vagy 1-5 fősek és valószínűleg haveri társaság, vagy nagyobbak de ott felvételi követelmény van. Én még viszonylag kezdő vagyok és nem tudok menni egyikbe se, illetve benne voltam egybe de amikor betelt kiírták követelménynek hogy paragon 200+ és kirúgtak.


Szóval én szeretnék alapítani egy klánt kezdőknek és olyanoknak akik ritkábban lépnek be a játékba, ezért máshonnan kidobnák őket. És aki esetleg jönne egy ilyen klánba írhat!



2014. júl. 28. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

The Trash - ahol a szemetet gyűjtjük :D

Never come up - AFK terüelt csak neked!:D

2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD
2014. júl. 28. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Globális Elhárítás Centrális Irányítója. Röbiden.. No, ezt inkább hagyjuk! :D

A "nagy klánokban" nem nagyon van követelmény. PH, SG fórumosak szerintem lazán szerveződőek. Viszont lehet véges a kapacitásuk, így klánként nehezebb bejutni. Communityként lehet becsatlakozni azt hiszem mindegyikbe. A mi kedves vezéreink nem voltak túl elmések mikor klánt gyártottak.

No, akkor ötleteljünk:

- Nem Olyan Okos Banda (NOOB)

- Kazuár-Online (KO) (casualnak nevezhetőek az alkalmi és tapasztalatlanabb játékosok).

- Vér Istvan Party (VIP, csak vérpistikéknek)

- Super Alien Joker Team (SAJT, na jó, ez gyenge lett).

:)

2014. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek jók, de nem bénáknak akarok klánt alapítani hanem kezdőknek, és mindenkinek aki paragon 200 alatt van. Szóval nem akarok olyan klánneveket mint a NOOB vagy Trash és ilyesmik. A Globális Elhárítás Centrális Irányítója az jól hangzik ...de azért inkább nem :D


A lényeg inkább az lenne hogy egy klánban könnyebb a tapasztalatcsere, fejlődés. Én nem vagyok egy nagy profi, csak egy paragon leveles karakterem van de aki mostanában kezdi a játékot fel tudnám vele húzni, aki meg már erősebb az jöhetne riftre stb.

2014. júl. 29. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Sapped Girls Cant Say No
2014. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sapped girls cant say no... de régi. :D Én annó wow BC-ben találkoztam ezzel a guild névvel
2014. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Blizzard játékhoz keresett nevet, így ez jutott eszembe :)
2014. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!