Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3-ban azt a feladatot...

The Sims 3-ban azt a feladatot kaptam hogy vigyek az étterembe francia palacsintát. Elkészítettem, be is tettem az eszköztárba, de amikor le akarom szállítani, azt írja ki, hogy nincs meg minden szükséges tárgy az eszköztárban. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy nem sima palacsinta, ezért elmentem Franciaországba, ahol találtam "Palacsinta" nevű receptet, megvettem, otthon elkészítettem, beraktam az eszköztárba, de amikor le akartam szállítani, azt írta ki, hogy nincs még meg minden szükséges tárgy az eszköztárban. Hol rontottam el?
2014. júl. 28. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sokat vártál vele, és megromlott amíg az eszköztáradban volt? Vagy mondjuk egy egész tál, többszemélyes adagot kell vinni, de te csak egyszemélyeset csináltál? Én ezekre tudnék tippelni. Mondjuk elég régen játszottam már a Sims 3-mal.
2014. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A francia palacsinta receptjét 9-es szintű főzési képességgel tanulod meg.
2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A jartassagi szint megvolt hozza.
2014. júl. 29. 11:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a szamlalo sem erzekelte hogy beraktam az eszkoztarba.
2014. júl. 29. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem értek ehhez a játékhoz, da ha megírod, hogy miket tettél a palacsintádba (crêpe), akkor meg tudom mondani, hogy mi hiányzott. Mert ehhez viszont értek "valamelyest"...
2014. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy "miket tettem a palacsintába"? Azt hol tudom megnézni?
2014. júl. 30. 11:05
 7/7 jonasbence válasza:
Heló ! Velem is volt már hasonló és nálam az volt a baj, hogy a sim eszköztárába raktam a kaját. Ilyenkor tedd ki a kaját valami pultféleségre vagy valahova, menj a vásárlás módba, azon belül a családi eszköztárba, és akkor húzd be oda az ételt, aztán mrá viheted is :) Remélem segítettem. :D
2015. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!