Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS - Run-nal nem akar működni...

NFS - Run-nal nem akar működni a kormányom. Hiába állítom be az egyik pedálra a gázt, mert automatikusan folyamatosan adja a gázt, ha hozzá se érek. Mi lehet a gond? WIN7, Apollo PS/PC kormány.

Figyelt kérdés
Valahogy sikerült beálitani de mondjuk a nitrot nem tudom használni nem lehet hozá beálitani mert van a kormányon egy jelző fény,ami folyamatosan pirosan és villogva tud égni,és amikor teljesen ég tudok nitrot használni de a kocsi kezelhetetlen,amikor villog akor tudok vezetni de a nitro nem müködik ,akinek nincs kormánya nem fogja érteni

2014. júl. 29. 01:07
 1/1 én a háboru ***** válasza:

1. tipp. Az automata váltot szedd ki. Sajna fejfájáshoz fezet de muszály.

2. tipp inkompatibilis.

Nekem is ez volt a 07 racevel . Ahogy indulnék 1. megy de automatán de ha rálépek a fékre visszamegy de nem indulok

2014. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!