Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abba hagytam a wowot 5év után...

Sasojo kérdése:

Abba hagytam a wowot 5év után ma döntötem el végleg lejár ugyis az accom és nem töltöm fel sohatöbbet, lehet ebből késöbb valami bajom? Vagy kifogom bírni nem lesznek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvonási tüneteid biztos nem lesznek.
2014. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(fel kell tölteneeeeeeeed)
2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akarom föl tölteni mert elegem van abból h sokat kell vele játszani és raid idő pontokhoz kell kötnöm magam inkáb LOLozok napi néhány meccset és van időm minden másra edzeseni stb
2014. júl. 30. 20:33
 4/11 A kérdező kommentje:
és azt lettvolna a kérdésem h rendben vane ez így? neme lesz bajom lelkileg 5év után amugy 17/F
2014. júl. 30. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy nem rakták át a HUMOR kategóriába?
2014. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ebben neked mi a humor?-.- értelmes emberek segitségét várom nem a tiéd kö szi
2014. júl. 30. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi ideig toltad, legalább addel a karakteteidet valós pénzért (ha jól tudom van rá külön weblap), legalább visszajöm egy kis pénzed.


Egyébként ha találsz más elfoglaltságot, nrm fog hiámyozni

2014. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alinator válasza:

ajánlani tudom hogy ezt a LoL témát felejtds el most!!!

akkor keress törtszervert amire nem kell füzetni, add el a karidat :P

2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

itt az ideje csajt keresni, soha többé nem fogsz a wowra gondolni:D

egyszer én is próbáltam abbahagyni a wowot, a vállamból ki kellett vágni egy darabot mert elkezdtem lerágni, aztán a villamoson elaludtam azt hittem a bkv ellenőrre, hogy orc warrior és próbáltam dotolni, de sehogy nem ment.. később a gumiszobába azt mondták, hogy az agyam súlyosan károsodott, ezért muszáj napi 3 órát wowoznom, biztosítják az eredeti wow accountot is.. tök király, ajánlom!!! :D

(ha az utcán ugrálva próbálsz közlekedni és egyszer arra ébredsz, hogy beestél a grafika alá, keresd fel az orvosodat!!!!)

2014. szept. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csiß ***** válasza:
9 évég wowoztam..2013 decemberben hagytam abba és még élek :) Nem lettem depis stb..Sőt.Azóta leszoktam a dohányzásról,jut idő mozgásra minden nap és fogytam 20 kilót ^^ Csak jó hatása lesz ha ügyesen használod ki a felszabadult időt.
2014. szept. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!