Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PVP2 BE HOGY LEHETNEK ILYEN...

PVP2 BE HOGY LEHETNEK ILYEN BEKÉPZELT GM EK?

Figyelt kérdés
1 pajzs hozzám került, gm nem is válaszolt, kibannolt, és beszéltem vele, és odattam neke azt apajzsot, most pedig véglegest bant kaptam töle, az elköltött pénzemmel a rendőrségre fordulhatok?

2014. aug. 1. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert mind 9-12 éves :D

Amúgy szerinted a rendőrség mit csinál majd? Körbe röhögnek ha ezzel a sztorival előállsz...

2014. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki pereskedni? Amerikában élünk? Senki se kötelezett, hogy fizess nekik, te támogattál egy ingyenes szolgáltatást. Btw random nem szoktak bannolni, gondolom megfelelő hangnemben estél neki, általában így történik.
2014. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam az esetről, nem egészen így volt, ahogy előadtad :) Egyáltalán nem beképzeltek, sőt, segítőkészek! Legjobb szerver!
2014. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!