Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehetne farkasos szerepját...

Ghtyshd kérdése:

Hol lehetne farkasos szerepjátékot játszani?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok, amit nem rég kezdtek, vagy épp miattam kezdenénk :DD (bocsánat nem szoktam ilyen hiú lenni)

De ne olyan legyen , mint az Ebneveldést (ez csak példa) , mert azt a kutya se használja már.


2014. aug. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Angolul rengeteget találsz. Milyenre gondolsz amúgy, némileg szerepjáték beütésű számítógépes játékra, vagy fórumos / chates freestyle szerepjátékra?
2014. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszene egy olyan, amiben egy farkas bőrébe bújhatsz, akkor a WolfQuest-et ajánlom. Amolyan egyszerű MMORPG, teljesen ingyenes, és az online szekciója nagyon jó. Lehet offline is játszani, fejlesztheted a farkasodat, párt találhatsz, kölyköket nevelhetsz.

Nekem ez az egy RPG-szerűség jött be, nagyon szép játék.

2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Hát, nem igazán angolra gondoltam

2. Unom azt a játékot. (már bocsánat) de elég unalmas ha már 4-szer kivitted a pályát. És multiba..Hát, nem igazán jó, mert az még rosszabb. (nem tudom, hogy mennyire értelmes lett a mondat :DD)

2014. aug. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!