Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valami rövid és sokatmondó...

Szervál kérdése:

Valami rövid és sokatmondó szöveg vagy szó kéne, egy farkasos plakáthoz tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

ezt rajzoltam le rajzórán plakáttervezéskor .. muszáj lenne alá írni valami kis rövid szöveget.. én azt mondtam tanárnak hogy: Miért? - erre ő azt mondta vannak ennél sokkal jobb szavak is..tudtok ilyet?



2012. dec. 13. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fölrakod amit rajzoltál... Kíváncsi vagyok :)
2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*?
2012. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sippara ***** válasza:
Ez GYÖNYÖRŰ!!! Ha esetleg vállalsz "bérrajzolást", írhatnál egy privátot, nagyon régen keresek ennyire tehetséges emberkét :)
2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oh nemúgy értem >.< ezt a képet rajzoltam le :D a rajz még az iskolában van .. igen..örülnék ha ezt én csináltam volna :/
2012. dec. 13. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondatnak pl.: egy farkas szemével../neki nem csak egy bunda volt..

valami hasonló, ami tükrözi, hogy egy farkas szemszögéből milyen is egy vadászat!

2012. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: egyébként én is meg szeretnélek arra kérni, hogy tedd fel a képed, kérlek, ha kész! nagyon érdekel engem is, kíváncsi vagyok rá, mert ez egy gyönyörű kép. (:
2012. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

rajzolj egy méhkast aminek a fele egy segg ((érted: far-kas)) :SS

amúgy a tanárod nem értem ha nem tetszik neki akkor miért nem ő mond valamit(általában ez szokott lenni)


valamit arról írj hogy ez a vadásznak pár percnyi örömszerzés volt a farkasnak pedig az egész élete....

2012. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy golyó egy élet
2012. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor közeledett a vadász, magára csalta figyelmét és feláldozta életét a társáért, hát nem Így működik az "állati szeretet".
2012. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mustafa33 ***** válasza:

Ember farkasnak farkasa!

vagy:

Predátor(ok)!

vagy :

(egy) ragadozó

vagy :

Halálos tavasz.

2012. dec. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!