Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion vagy Tera? (több lenn)

Aion vagy Tera? (több lenn)

Figyelt kérdés

Mi a különbség/hasonlóság a kettő között?

Melyiket érdemes letölteni? És melyik foglal több helyet?:o:)

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2014. aug. 2. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Tera olyan 20gb re saccolom de keveset toltam,

az Aion EU 4.6 az 30Gb+ - 1-2

Tera grafika szebb jobb / Aion mára már silány grafika.

Tera-nak a harcrendszere másként müxik az Aionnal összehasonlítva non-target selected system van benne, célkereszt szerint pirosra váltott amikor a mobnál vagy PVP nél range-ben voltam.

aionnál viszont "kezdetekkor" még clickelhetsz is minden mobra/PVP ben játékosra is (mondjuk azt megnézném xD) , de elvileg lehet.

brandolhatok is a célpontok hogy gyorsabb legyél, Teránál már azt pass , hogy van.

élmény jobb az AION-ban PVP ben, de a Tera grafikája legyüri sztem simán csak hát ott meg sok más játékbeli dolog gyengébb az AIONNAL szemben.

szóval sztem úgy lenne az igazi ha mindkettőt kipróbálnád mert igazság szerint látni kellene, hogy az irányítása egyik/másiknak mien.

Aion féle harcrendszer nekem pl jobban bejön sokkal, de mondom ha a grafika számít neked akkor csakis TERA!!!!

2014. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziia!:D

Köszönöm a választ ^^ Ment a zöld pacsi :3

Aion már le van töltve , most töltöm a Terát ^^

2014. aug. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!