Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért zúg a headsetem?

Miért zúg a headsetem?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy zúg a headsetem, illetve maga a hangom tiszta, de egy folyamatos zúgás van a háttérbe. Ez már a régi headsetemnél is probléma volt, sőt a régi gépemen is, de nem értem mi a probléma. Nem egy gamer headsetem van, ha nem egy ilyen egyszerű: [link]

Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj. Attól félek ha veszek egy drágább(gamer) fülest, akkor az is ugyanúgy zúgni fog. Azt is mondták, hogy a processzoromhoz lehet köze, mert az mono ez meg nem vagy fordítva, de ehhez én nem igazán értek.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 3. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A hangkártyád milyen?
2014. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hol kell megnézni. Linkelek egy képet hátha benne van.

[link]

Ha rossz helyen keresem, akkor majd írd meg, hol tudom megnézni:)

2014. aug. 4. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Start-Futtatás: dxdiag és ott van nálam olyan hogy hang 1 és ott meg tudod nézni a hangkártyág adatait.

Ha ez nem működik telepítsd az Everest programot. Elvileg ez megmutatja a gépedben fellelhető hardverek típusát.

[link]

2014. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vezérlőpultban hang beállításait nyitsd meg és ott a felvétel fülnél kattints a mikrofonodra és ott a tulajdonságaiba a figyelés fülnél kapcsold ki az eszköz figyelését.

Nekem emiatt zúgott amíg ki nem kapcsoltam,de a hangom nekem is tiszta volt.

2014. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már próbáltam, de sajnos így is zúgok:/ Már egy ideje kivan nyomva.
2014. aug. 4. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok még javasolni, hogy próbáld ki másik gépben. Ha ott is zúg valószínű a headset nem jó, de ha ott nem zúg akkor a gépedben lehet a hiba.
2014. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Laptopon is zúgott:/
2014. aug. 6. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet, hogy a fülessel van valami baj. Más ötletem nincs.
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az eddigi segítséget is. Én se tudom mi lehet az igazi baj:/ Csak nem akarok pénzt kidobni egy drágább fülesre, nehogy azzal is ez legyen a baj.
2014. aug. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!