Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Headsetem vezetéke...

Ha a Headsetem vezetéke meghajlik, a zene leáll és bedobja a telóm a googlet. Ötlet?

Figyelt kérdés
Aminap vettem egy Maxwell headsetet (mivel elromlott a régi gombos headsetem), amin nem volt mikrofon se gomb, nem vártam tőle sokat (csak 1-2 hétre kellett amíg megjön a minőségi füles). Mikor bedugtam jűlszolt de ha meghajolt a szára a jack dugó körül leállt a zene és bedobott a google keresőbe (a telóm HUAWEI ascend y300 Jelly-Bean). Mikor levan zárva a képernyő akkor csak megáll a zene. Kibírhatatlan volt. DE megjöt az új (CANYON) amin ugyanúgy nem volt gomb se mikrofon, a vezeték is sokkal strapabíróbb és az egész minőségi cucc, és ugyanaz a probléma!! Nem lehet zenét halgatni vele emiatt :(( Tesóm telóján amin nem Jelly-Bean fut simán megy (Galaxy Mini). Valami baj van a telóval? Valami beállítás? Segítség!!

2014. jún. 13. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
te minden szart megveszel amit tudsz?
2014. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Am leírtam hagy a maxwell az szar és nem vártam tőle sokat csak 1 hétre kellett. Lehetőleg kommentet az írjon már aki elmúlt 13 , ért hozzá, tapasztalt hasonlót, és nem egy szeretethiányos genyláda. Köszönöm
2014. jún. 14. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!