Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom megszerezni a...

RedWilson kérdése:

Honnan tudom megszerezni a The Sims 4 C. A. S. (Create A Sim) Demo-t?

Figyelt kérdés
Originen nincs máshonnan meg nem szeretném letölteni. (Kivéve, ha hivatalos oldal vagy ilyesmi)

#Sims #Sims 4 #Sims 4 Create A Sim demo #C.A.S
2014. aug. 8. 13:41
 1/7 anonim válasza:
Még csak most augusztus 12-én jelenik meg nekünk földi halandóknak amit láthatTAál videón vagy akárhol azt csak a nagyobb videó csatornák kapták meg
2014. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Am sztem Töltsd le torrenten. Valahol
2014. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmmm... Én ezt a kérdést töröltem o.o És ingyen lesz? Vagy OLYANOK lesznek és pénzért adják az Originen?
2014. aug. 11. 21:22
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom
2014. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem. (Originen) De semmi :( Rákattintok, hogy játék tölt egy kicsit és nem történik semmi :(
2014. aug. 12. 19:45
 6/7 anonim válasza:
én ma töltöttem le és tetszik jó csak egy kicsit gagyi és nekem nehézkesen kezelhető
2014. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én le tudtam tölteni a demo verziót. és abban az van írva, hogy a megjelenése Augusztus 2-a. tényleg ilyen hamar?
2014. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!