Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Online-on játszok 63-as...

GTA V Online-on játszok 63-as szintű vagyok van egy full felturbóbott Vaccam amire elég sokat gyűjtöttem. Amikor bemegyek agy ugyan annyi szintes player garázsába akkor ott látom sorba a fullfelturbózott Addereket meg mindent hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan keresnek annyi $-t? Van valami jó Mission amivel sokat tudnak keresni vagy csalnak?? Hogyan?

2014. aug. 8. 17:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért! Siettem
2014. aug. 8. 17:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Hejj de szeretnék játszani már a GTA V-n,de sajna nekem a jobb grafika megér 1 évet...
2014. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
aha...
2014. aug. 8. 18:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt egy egy időszak, amikor csalók csak úgy szórták mindenkinek a trilliárdokat (nem vicc, tényleg). Ha volt valakinek esze akkor bevásárolt mindenféle drága kocsikból. Ugyanis ez a jóság nem sokáig tartott, a készítők kivágták a csalókat, de aki nem csalt, csak kapott valakitől pénzt azt nem dobták ki csak a nagy pénzt vették el tőle (a vásárolt holmikat megtarthatta). A drága kocsikat aztán el lehetett adni és a befolyt összegből újakat, jobbakat lehetett venni.

Szóval szerintem ebből az időszakból származik az sok szuper autó a legtöbb embernél. Én azóta is bánom, hogy nem vettem csak egy pár autót, és alig költöttem a kapott pénzből. :(

2014. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Áhá értem de amikor nézek YouTube videókat ott figyel csak úgy 10 millió dollár . Én sose értettem hogy
2014. aug. 8. 18:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak hétvégék, amikor bizonyos dolgokért pl: survival vagy szárazföldi/vízi versenyek játszásáért dupla pénzt kapsz. Ha egész hétvégén rajta lógsz, könnyen össze lehet szedni egy csinos kis összeget, ha nyersz.
2014. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Értem,most játszok és van egy mission amit Hardon csinálok pár haverral megvan 5 perc alatt és 18k-t kapsz érte ! :DD

Lehet így csinálják?

2014. aug. 8. 18:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát csalás nélkül csak így lehetséges. Vagy ott vannak a survival-ok, azokkal azt hiszem 20K-t kapsz, ha végig viszed a 10-es szintig. Kedvencem a Boneyard, ott olyan jól el lehet helyezkedni, hogy játszva meg lehet nyerni többször is akár.
2014. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
30K-t kapsz a suvival-ér azt is szoktam csinálni de az nem mindig sikerül :/
2014. aug. 8. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én azért szoktam a Boneyard-ot, ha pénz kell mert az szinte mindig sikerül, idegenekkel játszva is. Szerintem az a legkönnyebb, ott vannak a legjobb fedezékek.
2014. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!