Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Online-on játszok 63-as...

GTA V Online-on játszok 63-as szintű vagyok van egy full felturbóbott Vaccam amire elég sokat gyűjtöttem. Amikor bemegyek agy ugyan annyi szintes player garázsába akkor ott látom sorba a fullfelturbózott Addereket meg mindent hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan keresnek annyi $-t? Van valami jó Mission amivel sokat tudnak keresni vagy csalnak?? Hogyan?

2014. aug. 8. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Áhá értem köszönöm a tippeket még jöhetnek :-)
2014. aug. 8. 19:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Megallas nelkul rooftop rumble :) ez a sok penz titka :) 214es vagyok, tehat tudom mi a jo :)
2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az is egy mód, ha minél jobb kocsikat ellopsz és eladod őket megjavítva a Los Santos Customs-ban. Bár talán ezt csak kb. 48 percenként teheted meg és nem fizet valami sokat. Vagy ha elviszed Simeon-nak a kért kocsit, az is sokat fizet. Mondjuk ez is nehéz, mert a többi játékos lenyúlja általában út közben. Akkor megoldható, ha kevés játékos van fent.
2014. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi megint aválaszokat a rooftop rumble-val azz a baj hogy csak 70-es szintől lehet kedzeményezni :(
2014. aug. 8. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!