Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends némi kezdő...

League of Legends némi kezdő infó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok oldalt néztem már meg, de sosem leltem meg amit akartam. Lenne 1-2 kérdésem, segítene valaki?

Az érdekelne, mondjuk az account szintje ugye max 30 lehet. Hol nézhetem meg, melyik szintre mennyi XP kell?

Illetve miért kevesebb az IP mint az XP, és miért kevesebb az IP az XP hez képest a nagyobb szinteken? 25 vagyok, és lassan megvan a 30. De számításaim szerint szerencsével 2 db 6300 as Karit vehetnék meg, de nekem minimum 3 db 6300 as kell és még 2 db 3.1 es :S Azt mondják 30 után mivel csak IP jön, XP nem, valami szörnyen kevés jön majd, én félek nem bírom majd megvenni a kedvenc karaktereim :S

AZ is érdekel, melyik pályán milyen módban a legjobb az időhöz képest az IP-XP jutalom, és mi alapján számítja a játék a meccs végén, kinek mennyi IP a jutalma?

Sokat segítenétek ha tudnátok válaszolni, előre is köszönöm.


2014. aug. 11. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

IP-számítás. Alapvetően minél tovább tart a meccs, annál többet kapsz (és persze a győzelem jobban fizet). Azt hiszem, SR-en valahol 50 perc körül van maxon.

[link]

XP-s kérdésedhez.

Miért kevesebb: nem ugyanazt jelentik. XP-ből a Riotnak megéri többet adnia, hiszen ez csak egy kezdő szintmérő, de az IP a későbbiekben is fizetőeszköz marad. Mellette ott az RP, mivel ezek konkurálnak, és persze a cégnek az az érdeke, hogy fizess, ha kevesled a nyert IP-t, veszel RP-t, amiből ugyanúgy tudsz hősöket venni. Vagy veszel rá IP boostert, ami megduplázza az alapot (ha jól emlékszem). Esetleg sokat játszol, ami szintén hozza az IP-t, és mivel ez a leggyakoribb módszer, ezt ajánlom. Úgyis a gyakorlat teszi a mestert, nem lesz rossz neked sem, ha farmolsz pár ezer IP-t még. Később úgyis több hős kell, még több IP-re lesz szükséged. Tehát még többet játszol.

2014. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te nagyon-nagyon tévután jársz. Az IP egy fix képlet alapján jön, ami fent van lolwikin az xp-vel együtt. [link]

[link]

2014. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Illetve ne vegyél semmilyen champet, neked rúnák kellenek level húsztól. Legalább egy oldal rúnád legyen teljesen kész level *-ra.
2014. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
numerikus billentyűzetem Sorakázik, lv 30-ras legyen kész minimum 1.
2014. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, full AP és AD runám van, mindkét oldalra való megvan , de még a szint miatt nem vehetem fel az összeset. T3 mind. Ezen kívül megvettem 3.1 ért Heimert, és 6.3 ért Jayce t. Még szeretném Luciant, Vel'kozt, Aatroxot, Nasust, Katát, Luxot, lehetőleg még Morganat, és 1-2 olyat ami azért kevésbé tetszik, + jó lenne letesztelnem Dianat, Dravent, Gravest, Nautilust és Viktort, de sajna nem ingyenesek :/

Köszi a válaszokat.

2014. aug. 11. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégegy dolgot szerettem volna kérdezni, ugye van a keretünk, amiben a kiválasztott hőst látja mindenki a karakterválasztás alatt és a betöltőképernyő alatt. Néhol láttam olyat, hogy a bal felső sarokban van egy kis szalag, ami a Kíváló csapatjátékos jelzőt adja egyeseknek, másnak a barátságost, gondolom ez a kapott pontjainkért jön, ha igen, hány pont kell valamiből, hogy ilyen szalagunk legyen?
2014. aug. 12. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, olyan 100 honor körül ad szalagot. De ezt meg is kell tartani, egy idő után (ha nem honorálnak rendszeresen, vagy reportolnak), elveszik.
2014. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem :3 Köszi az infót ;)
2014. aug. 14. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!